فرماندار مشگین شهر:

هفته دانش‌آموزی نماد قدرت و استقامت ملت است

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: هفته دانش‌آموز تبلور واقعی برای حضور حداکثری نسل جدید و دانش‌آموزان در راهپیمایی به عنوان نماد قدرت و استقامت است.

به گزارش گام دوم، شهرام محمدی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: راهپیمایی روز ۱۳ آبان همه ساله با حضور معلمان و دانش آموزان اتفاق می‌افتد که آمیخته با انزجار و تنفر رژیم اشغالگر قدسی که وظیفه دینی شرعی اخلاقی و انسانی ما است، انجام می‌شود.

وی با اشاره به برهم خوردن معادلات نظام بین‌الملل از حضور جمع کثیری از دانش‌آموزان در این راهپیمایی افزود: اگر در راه حق مقاومت کنیم خداوند حتماً درهای رحمت را می‌گشاید و حتماً آینده از آن حزب الله خواهد شد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به زمان آغاز راهپیمایی روز دانش‌آموز افزود: پخش سرودهای حماسی در مسیرهای راهپیمایی توسط جوانان و نوجوانان، پخش شربت، به نمایش گذاشتن کارهای ابتکاری نهادها و بنیادهای دانش‌آموزی از برنامه‌های قابل اجرا در ۱۳ آبان ماه است.

محمدی به قرائت بیانیه توسط دانش‌آموزان در این مراسم اشاره کرد و گفت: مدیران مدارس و مسئولان مربوطه تدابیر لازم را برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم اتخاذ کنند.

وی در ادامه به وظایف فرمانداری اشاره کرد و گفت: فرمانداری شهرستان مشگین‌شهر وظیفه پشتیبانی را در مراسم‌های مردمی و انقلابی برعهده دارد تا حرکت‌های انقلابی و مردمی محکم‌تر از قبل صورت بگیرد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با تاکید بر فعال شدن بخشداری‌های روستاهای منطقه خاطرنشان کرد: لازم است در این روز چادرهای خیابانی در راستای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم برای جبهه مقاومت ایجاد شود.