شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 نوامبر 2022 | 20:45 ب.ظ

شهرستان نیر پیشتاز تحقق اشتغال‌زایی در استان اردبیل است

شهرستان نیر پیشتاز تحقق اشتغال‌زایی در استان اردبیل است معاون فرماندار شهرستان نیر گفت: براساس آمار و عملکرد، شهرستان نیر پیشتاز تحقق اشتغال‌زایی در استان اردبیل است.

 مهدی پورجم بعدازظهر پنجشنبه در جلسه هفتگی کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان نیر اظهار کرد: براساس آمار و عملکرد، شهرستان نیر در سامانه رصد اشتغال کشوری با تحقق ۷۱.۸ درصدی از تحقق اشتغال سال ۱۴۰۱ تا به امروز پیشتاز اشتغال‌زایی در استان اردبیل است.

وی ضمن تشکر از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد این هدف افزود: بنیاد برکت شهرستان نیر در سال ۱۴۰۱ نیز با فعالیت چشمگیر ۹۱ عنوان فرصت جدید شغلی تا به امروز در شهرستان ایجاد کرده است.

معاون فرماندار شهرستان نیر با انتقاد از عملکرد مجموعه پارک علم و فناوری در راستای عدم تحقق سهم اشتغال افزود: امیدواریم مجموعه پارک علم و فناوری تعامل خود را با این شهرستان بیش از پیش جهت افزایش تجاری‌سازی نتایج تحقیقات بالاخص در شهرک تخصصی آب افزایش دهد.

پورجم با تأکید بر نقش بنیادین پارک و علم و فناوری گفت: این مجموعه در روند توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی جامعه نقش مهمی دارد.

وی بیان کرد: فرمانداری نیر انتظار دارد نقش پارک علم و فناوری در هم افزایی، توسعه و پیشرفت ادارات و نهادهای شهرستانی پررنگ‌تر شود تا با افزایش سطح رفاه و تولید ثروت در جامعه مفید باشد.

کد خبر : 21906

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس