شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 نوامبر 2022 | 22:43 ب.ظ
استاندار اردبیل:

فاز اول شهرک گلخانه ای گرمی به بهره‌برداری رسیده است

فاز اول شهرک گلخانه ای گرمی به بهره‌برداری رسیده است استاندار اردبیل گفت: فاز اول شهرک گلخانه ای شهرستان گرمی با همکاری جوانان فعال در حوزه دانش‌بنیان احیا و به بهره‌برداری رسید.

 سید حامد عاملی بعدازظهر پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از شهرک گلخانه‌ای در شهرستان گرمی اظهار کرد: فاز اول گلخانه آنقوتلار شهرستان گرمی با همکاری جوانان فعال در حوزه دانش‌بنیان احیا و به بهره‌برداری رسید و و زمینه اشتغال ۳۰ نفر فراهم شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یک مجموعه دانش‌بنیان در شهرک گلخانه‌ای آنقوتلار مستقر شده است، افزود: امروز پس از تلاش‌های فراوان برای احیای این شهرک گلخانه‌ای اولین محصول آن برداشت شد.

استاندار اردبیل بیان کرد: با حمایت حداکثری دستگاه‌های مربوطه استان اردبیل، در آینده نزدیک دیگر فازهای این مجموعه با تکنولوژی و فناوری‌های نوین جهانی فعالیت خواهد کرد.

عاملی ادامه داد: در حوزه کشاورزی استان اردبیل برنامه دقیق و تخصصی تدوین شده است که بازدهی بالا در محصولات کشاورزی و کنترل مصرف آب کشاورزی در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: از دهه ۸۰، شهرک گلخانه‌ای گرمی مشکلات و موانع متعددی داشت و وقفه‌ها و اختلال‌های زیادی در فعالیت این مجموعه رخ داده بود که با توجه به شرایط جدید، پیش‌بینی می‌شود این مجموعه دیگر با مشکلات سابق مواجه نشده و با توان حداکثری فعالیت کند.

کد خبر : 21900

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس