شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 نوامبر 2022 | 22:40 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل:

۱۳ آبان روز تحقیر استکبار جهانی است

۱۳ آبان روز تحقیر استکبار جهانی است رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی در حقیقت روز تحقیر شیاطینی است که علیه امت اسلامی در صدد توطئه هستند.

 حجت‌الاسلام حسن باقری عصر پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان در اردبیل اظهار کرد: امسال آیین‌های گرامیداشت ۱۳ آبان با شکوه هر چه تمامتر برگزار خواهد شد تا با خلق حماسه‌ای دیگر با محوریت ایستادگی و مقاومت ملت ایران، شاهد تحقیر روزافزون آمریکا و ایادی آنها باشیم.

وی تصریح کرد: امسال شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری سایر نهادها برنامه‌های ویژه‌ای را در یوم‌الله ۱۳ آبان برگزار می‌کند تا در کنار دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها، معلمان و مدیران مدارس نیز با بانگ «الله اکبر» و «مرگ بر آمریکا و رژیم صهیونیستی» انزجار خود را از شیاطین روزگار نشان دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: آمریکا با گذشت ۴۳ سال همچنان خصومت و دشمنی خود را با ملت ایران پابرجا نگه داشته اما غافل از این حقیقت که نسل دانش‌آموز و دانشجوی ما انزجار قلبی از این شیطان بزرگ دارند.

حجت‌الاسلام باقری افزود: در یوم‌الله ۱۳ آبان امسال بار دیگر شاهد شکسته شدن هیمنه استکبار جهانی خواهیم بود تا ملت ایران بار دیگر با پیمودن مسیر ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی، امام و شهدا وفاداری خود را به این مسیر مکتبی نشان دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۰ صبح از میدان شریعتی اردبیل به سمت مصلای این شهر راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان برگزار خواهد شد و سخنران این مراسم معاون امور مجلس رئیس جمهور خواهد بود که در بین نمازگزاران اردبیلی و شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی سخنرانی خواهد کرد.

حجت‌الاسلام باقری اضافه کرد: در سایر شهرستان‌های استان نیز از ساعت ۱۰ و یا ۱۱ راهپیمایی در مسیرهای مشخص برگزار خواهد شد تا مردم استان اردبیل انزجار و نفرت خود را از شیطان بزرگ آمریکا و همدستان منطقه‌ای او اعلام کنند تا همه بدانند که این انقلاب زنده، پابرجا و بالنده است.

کد خبر : 21897

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس