شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 نوامبر 2022 | 22:34 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

موفقیت‌های سپاه سبب عصبانیت استکبار است

موفقیت‌های سپاه سبب عصبانیت استکبار است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: امروز موفقیت‌های پی‌درپی سپاه سبب عصبانیت و خشم استکبار جهانی است.

آیت الله سید حسن عاملی عصر پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی بخش موران شهرستان گرمی به همت گروه‌های جهادی بسیج سازندگی اظهار کرد: سپاه هر جا که کشور نیاز به نیروهای مخلص داشته، آماده بوده و همواره در خدمت‌رسانی به همه آحاد جامعه سنگ تمام گذاشته است.

وی با تقدیر از سپاه معظم و تمام نیروهایی که در سنگر جهاد بسیج سازندگی تلاش کرده‌اند، گفت: سپاه در حوادث غیرمترقبه در زلزله، سیل، برف، مشکلات اجتماعی و در خودکفایی سنگ تمام گذاشته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به احداث ۹۰۰ خانه محروم توسط بسیج سازندگی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق محروم و کم برخوردارد استان اردبیل تصریح کرد: سپاه هر کجا که مشکلات مردم هست، حضور جدی دارد و سپاه در محرومیت‌زدایی پیشرو و پیشقدم است.

در این مراسم مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز افزود: بسیج سازندگی سپاه استان با آغاز عملیات اجرایی به دنبال اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی است که امید می‌رود اقدامات انجام یافته در این زمینه در تحقق اهداف مورد نظر ما را رهنمون شود که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

عباس نوظهور با اشاره به آغاز اجرای آبرسانی به روستاها در قالب طرح محرومیت‌زدایی با همکاری گروه‌های جهادی، از اجرای این طرح برای ۴۵۴ روستای استان با اعتباری بالغ بر ۴۷۶ میلیارد تومان در مدت ۳۰ ماه خبر داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: آبرسانی به ۴۵۴ روستای استان توسط سپاه و معرفی ۱۲۰ مورد توسط آب و فاضلاب به بسیج سازندگی جز اولویت‌های اساسی است به طوری که در حال حاضر ۱۱۲ مورد از عملیات اجرایی آنها آغاز و ۷۸ مورد آن نیز در هفته بسیج مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه جز اولویت‌های مهم و اساسی است که امیدواریم با تلاش‌های به عمل آمده شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این حیطه باشیم.

موفقیت‌های سپاه سبب عصبانیت استکبار است

نوظهور بیان کرد: با رفع موانع و مشکلات اقدامات ارزشمندی را در سطح استان به انجام می‌رسانیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: نباید از هیچ تلاشی در راستای محرومیت‌زدایی در استان اردبیل دریغ کرد چرا که این موضوع در حال حاضر یکی از مهمترین اقدامات برای خدمت‌رسانی در مناطق محروم استان است.

نوظهور از تلاش و برنامه‌ریزی برای حاکم شدن وضعیت اقتصادی مطلوب در استان خبر داد و تصریح کرد: برای اینکه اجرای این طرح‌ها در زمان‌بندی تعیین شده به اتمام برسد، لازم است هماهنگی‌ها و همکاری‌های مورد نیاز در سرعت‌بخشی به روند اجرا از سوی مسئولان شهرستانی انجام شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به افتتاح طرح‌های آبرسانی در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: امروز بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی بخش موران در فاز اول برای ۲۱ روستا در شهرستان گرمی با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال به همت گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در حال انجام است.

کد خبر : 21891

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس