شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 30 اکتبر 2022 | 20:00 ب.ظ
نماینده اردبیل در مجلس:

«فاطمی امین» سیاست‌های دولت سیزدهم را کنار گذاشته است

«فاطمی امین» سیاست‌های دولت سیزدهم را کنار گذاشته است نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در یک سال اخیر با کنار گذاشتن سیاست‌های حمایتی دولت، کارنامه قابل قبولی نداشته است.

صدیف بدری ، اظهار کرد: اصرار ما در ماه‌های گذشته بر این بوده تا رئیس جمهور با کنار گذاشتن فاطمه امین، وزیری توانمند و شایسته را به مجلس معرفی کند که با توجه به تأخیر و تعلل در این حوزه ما شرایط را برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت مناسب دیدیم.

وی با بیان اینکه استیضاح وزیر با توجه به عملکرد ضعیف او با استقبال نمایندگان مجلس و رأی مثبت آنها روبه‌رو خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم رئیس جمهور با توجه به سیاست‌های کلان در حوزه تولید به ویژه واحدهای راکد، زمینه و بستر سپردن مسئولیت به یک فرد توانمند را به شایستگی انجام داده و بتوان در این حوزه کارهای مؤثر و تحول‌آفرینی را انجام داد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آشفتگی در بازار خودرو و همچنین تعلل در حمایت و پشتیبانی از تولید به ویژه تولید دانش‌بنیان و ضعف عملکرد در حوزه معدن و تجارت از جمله دلایل نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر صنعت، معدن و تجارت است که به هیچ وجه کارنامه فاطمه امین در همه این ابعاد رضایت‌بخش به نظر نمی‌رسد.

بدری افزود: باید در این حوزه رئیس جمهور فرد توانمندی را معرفی کند تا منطبق بر سیاست‌های دولت سیزدهم هم در بحث ساماندهی بازار خودرو و سایر صنایع و حمایت از واحدهای تولیدی، معدنی و تقویت نظام صادرات و واردات بتوان به اهداف مؤثر و راهگشا دست پیدا کرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید فعالیت این وزارتخانه با سپردن کار به دست فرد شایسته و توانمند تحولات خوبی را شاهد باشیم که قطعاً دامنه این تحولات به استان اردبیل رسیده و اهالی این استان از خیر و برکت آن بهره‌مند خواهند شد.

کد خبر : 21870

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس