شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 | 20:13 ب.ظ
نیکزاد:

حادثه تروریستی در شاهچراغ اوج ددمنشی مزدوران استکبار را نشان داد

حادثه تروریستی در شاهچراغ اوج ددمنشی مزدوران استکبار را نشان داد نایب رئیس مجلس و نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: فاجعه تروریستی در حرم حضرت احمد ابن موسی(ع) اوج ددمنشی و ناجوانمردی مزدوران استکبار را نشان داد.

علی نیکزاد در پیامی به مناسبت حمله تروریستی به زائران حرم حضرت احمد ابن موسی(ع) در شیراز  اظهار کرد: فاجعه تروریستی روی داده در حرم شریف حضرت احمد بن موسی(علیه‌السلام) که به شهادت و مجروحیت تعدادی از هموطنان‌مان منجر شد دیگربار، اوج ناجوانمردی و ددمنشی مزدوران استکبار را که عمری است انسان‌های بی‌شماری را در اقص نقاط عالم به خاک و خون می‌کشند نمایان ساخت و برگ دیگری بر کارنامه ننگین و سیاه آنان افزود.

نماینده مردم اردبیل، نیر نمین و سرعین افزود: دیر زمانی است صاحبان وجدان‌های آگاه و بیدار در جهان، اذعان دارند که دولت‌ها و جریان‌های کوردل و کودک‌کش، از سر ناتوانی در رویارویی با بیداری اسلامی، خصوصاً عجز در برابر افتخارات و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به چنان اقدامات پلیدی، متوسل شده‌اند.

نیکزاد اضافه کرد: این‌جانب با قلبی آکنده از اندوه، شهادت جمعی از زائران حرم شاهچراغ(ع) را به پیشگاه حضرت بقیةالله‌ الاعظم، رهبر جانباز انقلاب، مردم بصیر و صبار ایران اسلامی، به‌ویژه اهالی عزیز استان فارس و تمامی خانواده‌های سوگ‌نشین، تسلیت عرض می‌کنم و با نثار سلام و صلوات به ارواح شهدای این حادثه دلخراش، از درگاه خداوند مهربان، رفعت درجات آنان، سُتواری و شکیبایی برای بازماندگان و بهبودی کامل مصدومان را مسألت می‌کنم.

به گزارش ایرنا عصر روز چهارشنبه (۴ آبان ۱۴۰۱) فردی مسلح با حمله به نمازگزاران در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز ۱۵ نفر از جمله چند زن و کودک را به شهادت رساند و بنا بر آخرین آمار، ۲۶ نفر را مجروح کرد.

کد خبر : 21859

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس