شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 | 21:21 ب.ظ
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

جریان‌های کوردل جرئت رویارویی با بیداری اسلامی را ندارند

جریان‌های کوردل جرئت رویارویی با بیداری اسلامی را ندارند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت‌ها و جریان‌های کوردل و کودک‌کش، از سر ناتوانی در رویارویی با بیداری اسلامی به ترور و جنایت دست می‌زنند.

علی نیکزاد عصر با صدور بیانیه‌ای اظهار کرد: دشمنان اسلام به دلیل عجز در برابر افتخارات و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به چنان اقدامات پلیدی متوسل شده‌اند.

وی با تسلیت حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) تصریح کرد: فاجعه تروریستی روی داده در حرم شریف حضرت احمدبن موسی (ع) که به شهادت و مجروحیت تعدادی از هموطنانمان منجر شد، دیگر بار اوج ناجوانمردی و ددمنشی مزدوران استکبار را که عمری است انسان‌های بیشماری را در اقص نقاط عالم به خاک و خون می‌کشند، نمایان ساخت و برگ دیگری بر کارنامه ننگین و سیاه آنها افزود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دیر زمانی است صاحبان وجدان‌های آگاه و بیدار در جهان، اذعان دارند که دولت‌ها و جریان‌های کوردل و کودک‌کش از سر ناتوانی در رویارویی با بیداری اسلامی به ویژه عجز در برابر افتخارات و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به چنان اقدامات پلیدی متوسل شده‌اند.

نیکزاد افزود: اینجانب با قلبی آکنده از اندوه، شهادت جمعی از زائران حرم شاهچراغ (ع) را به پیشگاه حضرت بقیةالله‌الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء)، رهبر جانباز انقلاب، مردم بصیر و صبار ایران اسلامی به ویژه اهالی استان فارس و تمامی خانواده‌های سوگ‌نشین تسلیت عرض می‌کنم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حادثه اخیر نشان داد که دشمنان نظام همواره در اندیشه ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده و از هر فرصتی برای به بار نشاندن اندیشه‌های پلید خود استفاده می‌کنند.

کد خبر ۵۶۱۸۵۳۴

کد خبر : 21827

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس