شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 | 21:17 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

اشک تمساح غربی‌ها جز ظاهرسازی چیز دیگری نیست

اشک تمساح غربی‌ها جز ظاهرسازی چیز دیگری نیست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اشک تمساحی که امروز غرب برای ملت ایران می‌ریزد، از سر خیرخواهی نیست بلکه از روی حیله و نیرنگ است.

آیت‌الله سید حسن عاملی با صدور بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدام تروریستی آستان مقدس امامزاده احمدبن موسی کاظم شاهچراغ در شیراز اظهار کرد: این اقدام شنیع و غیرانسانی محکوم به شکست است و دشمنان باید بدانند با این حرکت‌های زننده نمی‌توانند ملت ایران را از ادامه مسیر دفاع از انقلاب دور کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان بی‌رحم این ملت مترصد فرصتی برای انتقام از آحاد جامعه هستند و پیام بزرگ این حرکت ددمنشانه هشدار به کسانی است که امنیت کشور را تضعیف می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: آنهایی که اشک تمساح برای این ملت می‌ریزند قطعاً خیرخواه ملت نیستند و اعتماد به آنها به هیچ وجه پسندیده نیست.

آیت‌الله عاملی افزود: در کنار نیروهای انتظامی و امنیتی، خود مردم باید به تأمین و برقراری امنیت کمک کنند چرا که این نعمت برای کشور و ملت بزرگترین هدیه و ارمغان انقلاب اسلامی است.

امام جمعه اردبیل خاطرنشان کرد: باید هر چه سریعتر عوامل مؤثر در این حادثه تلخ و خونبار شناسایی شده و مقصران آن به سزای اعمال خود رسیده و حمایت‌کنندگان گروهک‌های ضد بشری باید بدانند که عمر داعش و امثال آنها به اتمام رسیده و قابل تمدید نیست.

کد خبر : 21825

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس