یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 سپتامبر 2022 | 16:21 ب.ظ
فرماندار شهرستان نیر در تشریح دستاوردهای سفر وزیر ورزش مطرح کرد؛

تصمیمات ۲۵۰ میلیاردریالی برای ورزش شهرستان نیر

تصمیمات ۲۵۰ میلیاردریالی برای ورزش شهرستان نیر فرماندار شهرستان نیر گفت: در سفر وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان تصمیم گرفته شد که اعتبار ۲۵۰ میلیاردریالی به ورزش این شهرستان داده شود.

شهرام محمدی  در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در این سفر تصمیم گرفته شد برای تکمیل خوابگاه ورزشی نیر ۵۰ میلیارد ریال، جهت خرید و نصب نورافکن زمین چمن نیر ۵۰ میلیارد ریال و برای تعمیرات سالن کشتی هم ۵۰ میلیارد ریال اختصاص داده شود.

وی با بیان اینکه برای رفع نواقصات استخر نیر هم تصمیم گرفته شد که ۱۰۰ میلیارد ریال اختصاص یابد، ادامه داد: این استخر حدود ۱۰ سال است که تعطیل بوده و نیاز به بازسازی دارد.

محمدی با بیان اینکه در سفر وزیر ورزش و جوانان تصمیم گرفته شد به ورزش شهرستان نیر ۲۵۰ میلیارد ریال اختصاص یابد، بیان کرد: با تخصیص این مبلغ و رفع نواقصات این مجموعه‌ها شاهد تحول در ورزش شهرستان خواهیم بود.

رئیس شورای اداری شهرستان نیر اضافه کرد: قبلاً هم شاهد حضور تیم‌های لیگ برتری در نیر بوده‌ایم و اگر این اعتبارات تخصیص یابد و تعمیرات انجام شود بار دیگر شاهد حضور تیم‌های استان و کشوری در نیر خواهیم بود.

فرماندار شهرستان نیر با بیان اینکه در اطراف روستای شیران زمین حدود ۱۲۰ هکتاری برای احداث کمپ تیم‌های ملی پیشنهاد دادیم، افزود: اقدامات لازم را در این مورد از روز سه‌شنبه انجام داده‌ایم.

محمدی تصریح کرد: در صورت احداث کمپ تیم‌های ملی در شهرستان نیر، شاهد شکوفایی ورزشی و گردشگری این شهرستان خواهیم بود./ایسنا

کد خبر : 21777

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس