یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 سپتامبر 2022 | 16:07 ب.ظ
جهان بین فرماندار پارس آباد:

باید زمینه ساز ترویج فرهنگ دفاع مقدس برای نسل های آینده  باشیم

جمشید کریمی
باید زمینه ساز ترویج فرهنگ دفاع مقدس برای نسل های آینده  باشیم فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان گفت : باید واقعیت ها و فرهنگ رشادتهای دفاع مقدس برای نسل جوانان تبیین شود

جابر جهان بین در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان پارس آباد مغان که در سالن اجتماعات فرمانداری با محوریت بازگشایی ،مدارس و هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس ( ۳۱ شهریور تا ششم مهرماه) اظهار داشت : بیان خاطرات وارزش های جنگ و دفاع مقدس برای نسل های آینده که آن موقع را درک نکرده اند، در شرایط حساس فعلی بسیار با ارزش و با اهمیت می باشد.
رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد مغان به اهمیت  ۸سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: هفته دفاع مقدس یادآور ایثارگریها ،جانفشانیهای رزمندگان ،شهداء ،جانبازان وآزادگانی است که باید قدر بدانیم، وامروز نسل جوانان که امام و رشادت های رزمندگان را ندیده اند پای کار بوده و برای ترویج فرهنگ  ایثار و شهادت به میدان آمده اند.
سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد مغان نیز در ادامه گفت :هفته دفاع مقدس تداعی‌گر فداکاریهای انسان‌های بزرگی همچون سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد.
وی با بیان اینکه در خصوص فضا سازی شهر با بنر های هفته دفاع مقدس توضیح داد :فضاسازی شهری و ادارات با نصب بنر هفته دفاع مقدس  باید به نوعی باشد تا مردم این هفته ارزشمند را احساس کنند.
فرمانده سپاه شهرستان خاطر نشان کرد: بیش از ده ها برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و …توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد مغان در هفته دفاع مقدس پیش بینی شده است و دستگاههای اجرایی شهرستان نیز برنامه های متنوعی را در این خصوص طرح ریزی نموده اند.

کد خبر : 21772

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس