یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 سپتامبر 2022 | 20:34 ب.ظ
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:

پیاده‌روی «حرم تا حرم» در اردبیل برگزار می‌شود

پیاده‌روی «حرم تا حرم» در اردبیل برگزار می‌شود مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: پیاده‌روی «حرم تا حرم» به نیت پیاده‌روی عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از نجف تا کربلا، در اردبیل برگزار می‌شود.

مصطفی آمون ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری برنامه «حرم تا حرم» اظهار کرد: پیاده روی «حرم تا حرم» به نیت پیاده روی عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از نجف تا کربلا در روز اربعین همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دلدادگان آن حضرت مسیر حرم امامزاده صالح (ع) تا حرم امامزاده سیدصدرالدین (ع) را با پای پیاده طی خواهند کرد، گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل نیز در مسیرهای پیاده‌روی غرفه‌ها و موکب‌های فرهنگی و هنری برپا خواهند کرد.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل بیان کرد: برپایی ایستگاه فرهنگی، اجرای سرود در آغاز و پایان پیاده روی، اجرای زیارت اربعین و برپایی موکب‌های احسان مردمی از جمله اقدامات اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر پیاده روی اربعین است.

آمون افزود: ایجاد تسهیل در شرکت مردم در پویش بزرگ «کربلای خانوادگی، خانواده کربلایی» نیز از اقداماتی است که توسط موکب‌های فرهنگی در مسیر پیاده روی «حرم تا حرم» انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش دستگاه‌های فرهنگی استان بر این است تا در بهترین شرایط عزاداری‌های این روز برگزار شده و عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) بتوانند عشق و ارادت خود را به سیدالشهدا نشان دهند.

کد خبر : 21762

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس