یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 8 سپتامبر 2022 | 13:24 ب.ظ
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان:

هزار هکتار آبیاری زیرسطحی در مجتمع‌های زراعت و باغات شرکت مغان اجرایی خواهد شد

هزار هکتار آبیاری زیرسطحی در مجتمع‌های زراعت و باغات شرکت مغان اجرایی خواهد شد سومین جلسه هم اندیشی میدانی صبحگاهی در مجتمع باغات شرکت کشت و صنعت مغان با حضور مدیرعامل جدید، اعضای هیئت مدیره، مدیر مجتمع باغات، معاونین، مدیران حراست، برنامه و بودجه و روسای ایستگاه‌های مجتمع مزبور برگزار گردید. این هم اندیشی‌ها را مدیرعامل از ساعت ۶ صبح در تمامی امورات شرکت آغاز نموده است که پیش از این در مجتمع‌های زراعت و دامپروری برگزار شد.

قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت اظهار کرد: تغییراتی در شرکت آغاز شده و این کار ادامه خواهد داشت. بطور کلی بنده در عزل و نصب‌ها به تغییر مثبت معتقدم. مدیران باید نخبه‌گرا بوده و شایسته سالاری را مقدم بر مسائل حاشیه‌ای قرار دهند. اینان تا وقتی که با پویایی به دنبال پیشبرد هر چه بهتر امور هستند، با قدرت و انرژی به کار خود ادامه دهند. نخبگان و مدیران توانمند ارزشمند هستند و برای بروزرسانی اطلاعات آنان دوره‌های آموزشی مورد نیاز در داخل و خارج کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه نظم، معیار و مقیاس پاداش پرسنل باید عوض گردد، افزود: برنامه زمان بندی ریاضی برای این امر تدوین شده و ضمن عدم تهدید منابع، زحمات پرسنل باید قدر دانسته و پاداش متناسب با زحمات و خروجی عملکرد آنان تخصیص داده شود. یکی از شاخص‌های سازمان ملل برای ارزیابی کشورهای پیشرو و توسعه یافته و غیرتوسعه یافته، توسعه انسانی است. ما به جد به رفاهیات پرسنل توجه نموده و تخصیص حق جذب به افراد توانمند، طبقه بندی مشاغل، اعطای وام خودرو، ایجاد تعاونی مسکن، تعاونی اعتبارات و بیمه تکمیلی در دستور کار قرار داده و ان‌شاءالله این امر به حل مشکل کارکنان خواهد انجامید.

مدیرعامل جدید شرکت با اشاره به اینکه هزار هکتار آبیاری زیرسطحی در مجتمع‌های زراعت و باغات شرکت مغان اجرایی خواهد شد، تأکید کرد: سند توسعه استراتژی باغات باید نوشته شود و ضعف‌های وضعیت موجود رفع و برای افزایش راندمان تولید اقدامات ساختاری صورت پذیرد. برنامه اصلاح و احیای ۳۰۰ هکتار از این مجتمع برای امسال عملیاتی خواهد شد. اصلاح و نوسازی باغات در اولویت قرار گرفته و نهالستان مجتمع مزبور راه اندازی خواهد گردید. ساز و کار واگذاری آغازین میوه سردرختی تدوین و ابزار و اسباب آن باید فراهم شود. همچنین نیازهای ساختاری مجتمع باغات میوه مشخص شده و برای تأمین آن اقدام لازم صورت خواهد گرفت. انجام پیگیری‌ها و اقدامات راهبردی در خصوص زنجیره تولید تا صادرات ضروری است.

کد خبر : 21727

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس