یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 4 سپتامبر 2022 | 20:01 ب.ظ
توجه به بحران آب ضرورت دارد:

عزم جدی برای مقابله با کم آبی در کشت و صنعت مغان

عزم جدی برای مقابله با کم آبی در کشت و صنعت مغان جلسه کارگروه مقابله با کم آبی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار شد.

مدیرعامل کشت و صنعت مغان در این جلسه با اشاره به بحران آب در منطقه گفت: ضرورت دارد به عنوان سربازان عرصه تولید، پیچ های بسیار خطرناک اجتماعی، اقتصادی، انتزاعی و ذهنی را مدیریت کرده و لحظه به لحظه امورات را پیگیری نماییم تا معضلات به حداقل برسد.

قاسم محمدی اظهار داشت: بحران دامنگیر شده در خصوص آب، مسبوق به سابقه است و باید پیش بینی ها و تمهیدات لازم در این خصوص به عمل می آمد‌ تا شدت بحران به حداقل می رسید.

وی با تاکید بر هماهنگی با صاحبنظران و مسئولان اذعان داشت: مکاتبات، مراودات و ارتباطات حضوری و غیرحضوری با مراجع ذیصلاح از قبیل وزیر، مدیرعامل آب منطقه ای و سایر مسئولین از قبیل نماینده منطقه و فرماندار شهرستان باید انجام پذیرفته و به مدیریت دقیق زمان پیگیری گردد.

محمدی با بیان اینکه باید خط مشی مالی و زمانبندی اجرایی آن تدوین شود، گفت: از هر برنامه ای که موجب صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از آن شود، استقبال می کنیم.

عضو هیئت مدیره و معاون مالی، اداری و بازرگانی شرکت نیز در این جلسه گفت: در وضعیت موجود از قطره قطره آب باید به نحو احسن استفاده کنیم.

قدیر پسندی افزود: برنامه مشخصی بدای عبور از این بحران لازم بنظر می رسد و در کنار آن، برای تخصیص حقابه شرکت رایزنی های لازمه باید انجام پذیرد.

عضو دیگر هیئت مدیره و معاون کشاورزی و دامپروری شرکت نیز در این جلسه گفت: حوزه های زراعت و باغ بزرگترین چالش را در خصوص آب داشته و مشکل جدی در این زمینه وجود دارد و باید با مدیریت این موضوع از بحران فعلی عبور بکنیم.

حسن نظیفی اظهار داشت: برای حل ریشه ای این امر باید به سیستم های نوین آبیاری روی آورده و از مراجع ذیربط به جد پیگیری بکنیم تا تسهیلات پرداختی کشاورزان به شرکت کشت و صنعت مغان نیز اختصاص یابد.

کد خبر : 21720

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس