یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 آگوست 2022 | 19:05 ب.ظ
معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور :

دولت سیزدهم با تمام توان در خدمت مردم و آرمانهای انقلاب است

دولت سیزدهم با تمام توان در خدمت مردم و آرمانهای انقلاب است معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور گفت: دولت سیزدهم از آغاز به کار با تمام توان در خدمت مردم و آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و در منافع ملت گام برمی‌دارد.

نورالدین قدیمی در جمع شورای استانی و دبیران شهرستانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: در حال حاضر لازم است تمام تلاش نیروهای انقلابی و احزاب سیاسی کمک به دولت سیزدهم در برنامه‌ریزی صحیح و پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد چرا که موفقیت دولت‌مردان در کاهش فشار اقتصادی و بهبود معیشت خانواده‌ها خواست همگان بوده و بدون تردید نیازمند تلاش جمعی است.

وی افزود: از وظایف مهم همه نیروهای شورای ائتلاف چه در سطح کشور و چه در سطح استانی، تنویر افکار عمومی و عمل به منویات مقام معظم رهبری(ره) در خصوص جهاد تبیین است. چرا که طی یک‌سال گذشته شاهد تلاش انقلابی و خستگی‌ناپذیر دولت و شخص رئیس جمهور بوده‌ایم و مطلع هستیم که چه قدم‌های خوب و امیدوار کننده‌ای برداشته شده است.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور با تأکید بر همت و عزم جدی شورای ائتلاف در مطالبه‌گری از دولت گفت: جوانگرایی و توجه به نیروهای متخصص، متعهد، جهادی و انقلابی و پرتلاش یکی از مطالبات اصلی ما از دولت سیزدهم است. وی ادامه داد: همانگونه که در جنگ تحمیلی با جوان‌های ۲۰ تا ۳۰ ساله موفقیت‌های بی‌نظیری را شاهد بودیم، قطعا در زمان حال نیز با مدیریت جوان و با جوانگرایی حقیقی می‌توانیم به نتایج مطلوب برسیم.

قدیمی ادامه داد: در حال حاضر تغییرات در بدنه دولت و مدیران میانی در حال انجام است و ما نیز این تغییرات را رصد کرده، گزینه‌های واجد شرایط، متخصص، با تجربه، کاردان و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی را به دولت‌مردان معرفی می‌کنیم. اما بدون تردید انتخاب نهایی با تصمیم و خواست خود دولت صورت می‌گیرد و ما نیز امیدواریم نیروهای مردمی و گره‌گشا در رأس امور قرار گیرند.

این چهره اصولگرا در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به وضعیت کلی برنامه‌ها و روند فعالیت‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سطح کشور، گزارش مختصری از اقدامات مهم و کلیدی انجام شده طی یکسال گذشته را ارائه کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از آنجایی که فعالیت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مقطعی و گذرا نبوده و همواره در طول سال در جریان است، لازم است که کم کم خود را برای انتخابات پیشرو آماده کنیم. از نظر ما آگاهی بخشی به عامه مردم در خصوص نقش حیاتی و کلیدی انتخابات در سرنوشت و آینده کشور مهم بوده و افزایش مشارکت مردمی از اولویت‌های اصلی در برنامه‌هایمان خواهد بود.

قدیمی همچنین از تشکیل کمیته بررسی و نظارت بر عملکرد نمایندگان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

در ادامه جلسه نیز برخی از اعضای حاضر در جلسه، سئوالاتی در خصوص روند برنامه‌ریزی‌های کلان شورای ائتلاف و نیز اقدامات صورت گرفته در سطح استان یا شهرستان‌های استان مطرح کرده و به تشریح دغدغه‌های مهم و ضروری خود پرداختند.

کد خبر : 21704

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس