یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 23 آگوست 2022 | 11:05 ق.ظ
فرماندار نیر:

اداره ورزش و جوانان تکمیل سالن‌های ورزشی را به تأخیر انداخته است

اداره ورزش و جوانان تکمیل سالن‌های ورزشی را به تأخیر انداخته است فرماندار شهرستان نیر گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تکمیل و راه‌اندازی سالن‌های ورزشی را در شهرستان نیر به دلایل مختلف به تأخیر انداخته و نارضایتی مردم را رقم زده است.

شهرام محمدی  در جلسه ستاد برگزاری سی و پنجمین تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران و آذربایجان در استانداری اردبیل اظهار کرد: شهرستان نیر هفت سالن ورزشی دارد که سالن ورزشی روستای اسلام‌آباد نیر بیش از پنج سال است که تعطیل شده و این ساختمان در حال فرو ریختن است.

وی تصریح کرد: در حالی که مدیران ورزش و جوانان قول داده بودند تا مشکل را در یک ماه گذشته برطرف کنند اما هیچ اقدامی برای بهسازی و مناسب‌سازی سالن‌های ورزشی نیر انجام ندادند و حتی چمن ورزشگاه نیر هم در حال از بین رفتن است.

فرماندار شهرستان نیر گفت: در حالی که در بسیاری از شهرها و روستاهای نیر استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف نظیر کشتی را داریم اما هیچ حمایتی از این ورزشکاران و استعدادهای ناب ورزشی انجام نمی‌شود و انتظار ما این است تا ورزش و جوانان تحرک جدی در حمایت و پشتیبانی از این ورزشکاران و تدارک زیرساخت‌های لازم را انجام دهند.

محمدی به نایب قهرمانی شمشیرباز اهل نیر در مسابقات کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: استقبال خوبی را از این ورزشکار انجام دادیم ولی چنین نیروهای جوان و نوجوان اگر مورد حمایت قرار نگیرند، قطعاً استعداد آنها به هدر خواهد رفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برگزاری رویدادهای بین‌المللی نظیر تور دوچرخه‌سوار ایران و آذربایجان در جای خود حرکتی شایسته است اما باید ببینیم برای نیر چه ثمره و عایداتی را به همراه خواهد داشت.

محمدی اضافه کرد: ما آماده میزبانی از دوچرخه‌سواران در این مسیر هستیم ولی باید مسئولان امر قول بدهند تا با تدبیری مناسب در این حوزه در فکر بهبود فضاها و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان محروم نیر باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این جلسه مدیران راهنمایی و رانندگی، شهرداری، راهداری، صدا و سیما، جمعیت هلال احمر، توزیع برق استان، هواشناسی و… اقدامات خود را در مساعدت برای برگزاری شایسته سی و پنجمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران و آذربایجان اعلام کردند و بر انجام درست مأموریت‌ها تاکید داشتند.

در این جلسه همچنین مقرر شد تا کارگروه‌های تخصصی در شهریورماه جلسات منظم خود را برای برگزاری شایسته و آبرومند این رویداد به ویژه در روزهای نهم، دهم و یازدهم در اردبیل، سرعین، نیر و مشگین‌شهر انجام دهند.

کد خبر : 21692

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس