یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آگوست 2022 | 21:00 ب.ظ
شهردار پارس آباد:

۲۵میلیارد تومان بدهی شهرداری گذشته پارس آباد پرداخته شده است

پارس آباد/جمشید کریمی
۲۵میلیارد تومان بدهی شهرداری گذشته  پارس آباد پرداخته شده است شهردار پارس آباد مغان گفت: در یک سال گذشته، شهرداری پارس آباد بالغ بر ۵۴۹ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال در سطح شهر هزینه کرده و ۲۵ میلیارد تومان بدهی گذشته این مجموعه را پرداخت نموده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گام دوم از پارس آباد، شاپور کریمی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی اظهار داشت: ۱۵هزار تن آسفالت لکه گیری برای ترمیم معابر شهری در همین مدت با اعتباری بالغ بر ۲۵۵میلیارد ریال مورد استفاده قرار گرفته است.

وی از اجرای عملیات جدول‌گذاری افزون بر ۹ هزار متر از معابر در شهر خبر داد و تصریح کرد: احداث جداول با هدف ساماندهی معابر در حال انجام است.

شهردار پارس آباد مغان اجرای طرح جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در خیابان‌ امام خمینی( ره) تا میدان قیام را یکی از پروژه های بزرگ در سطح شهر دانست و خاطرنشان کرد: برای این پروژه ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته و با اجرای آن مشکل آب‌گرفتگی قسمت خیابان اصلی و میدان قیام به طور کامل رفع شده است.

کریمی هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارائه خدمات به مردم عنوان کرد و ادامه داد: پرداختی حقوق کارکنان شهرداری به روز شده و کارکنان هیچگونه معوقه‌ای ندارد.

وی اذعان داشت: تعامل و همکاری میان شهرداری و شورای شهر قابل تحسین است و این همکاری و تعامل به سود شهروندان و به نفع شهر می باشد.

کد خبر : 21688

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس