یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 آگوست 2022 | 22:57 ب.ظ
فرماندار شهرستان پارس آباد :

۷۶ پروژه و طرح در شهرستان پارس آباد مغان در هفته دولت افتتاح می شود

پارس آباد مغان/جمشید کریمی:
۷۶ پروژه و طرح در شهرستان پارس آباد مغان در هفته دولت افتتاح می شود فرماندار شهرستان پارس آباد گفت‌: همزمان با هفته دولت ۷۶ پروژه عمرانی، کشاورزی، اقتصادی و خدماتی با اعتبار ۶۳۳میلیارد تومان و اشتغالزایی حدود ۲۰۰ نفر فقط در بخش کشاورزی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گام دوم، جابر جهان بین در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد مغان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: پروژه های قابل افتتاح هفته دولت ۷۶ عنوان شامل ۵۶ پروژه و ۲۰ طرح اقتصادی می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: این پروژه ها با اعتبار ۶۳۲۹ میلیارد ریال که از محل اعتبارات شهرستانی و استانی است، به اجرا گذاشته خواهد شد.

جهان بین با اشاره به پروژه‌های راهسازی شهرستان ادامه داد: این پروژه ها در ۶ محور اصلی و آسفالت راه‌های مواصلاتی در این شهرستان فعال است که تکمیل چهار خطه پارس‌آباد به سربند به طول ۲۰ کیلومتر از جمله آن است.

وی تصریح کرد: چهار بانده پارس آباد مهمترین مطالبه به حق و جدی مردم است که تلاش ها برای تامین اعتبارات لازم برای تداوم و سرعت گرفتن این پروژه ادامه دارد.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد بیان کرد: احداث فاز اول چهار بانده پارس آباد-سربند به طول ۱۰ کیلومتر، احداث فاز اول چهار بانده پارس آباد-سربند-سه راهی مشگین شهر به طول ۸ کیلومتر، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت محمد کندی، آسفالت خیابان های فرودگاه، شهید کیان( محله ابوطالب) توسط شهرداری و ۱۱ طرح اقتصادی و سرمایه گذاری کشت و صنعت و دامپروری مغان با اعتبازی بالغ بر ۶۴۱ میلیارد ریال در هفته دولت شهرستان پارس‌آباد مغان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

کد خبر : 21685

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس