یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 19 آگوست 2022 | 23:13 ب.ظ
‍ امام جمعه پارس آباد مطرح کرد:

گلایه مردم دشت مغان از تعطیلی و لغو پیاپی پروازهای فرودگاه پارس آباد

گلایه مردم دشت مغان از تعطیلی و لغو پیاپی پروازهای فرودگاه پارس آباد امام جمعه پارس آباد گفت: مردم غیور و مرزبان دشت مغان از تعطیلی و کنسل شدن های پیاپی پروازهای فرودگاه پارس آباد به شدت گله مند هستند.

حجت الاسلام باقری بنابی در خطبه های این هفته نمازجمعه پارس آباد با اشاره به اینکه برقراری حداقل ۳ پرواز در هفته مطالبه ی عموم اهالی منطقه است، اظهار کرد: ضرورت دارد وزیر راه و شهرسازی، مجمع نمایندگان استان، استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شخص نیکزاد به مساله تعطیلی و لغو متوالی پروازهای فرودگاه پارس آبادمغان به طور جدی ورود پیدا کرده و این مشکل را هر چه سریعتر حل کنند.

به گفته باقری بنابی با وجود استقبال خوب مردم از پروازهای فرودگاه پارس آبادمغان، شرکت هواپیمایی ایران ایر کمبود هواپیما و یا خرابی آن را بهانه می کند که این موضوع قابل قبول نیست.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به مشکل کم آبی در منطقه از کشاورزان خواست تا با همراهی مسئولان دچار مشکل و کمبود آب کشاورزی نشوند و از مسئولان نیز انتظار می رود به طور جهادی این چند هفته فصل آبی را تلاش و مدیریت کنند و نظارت دقیق تری بر میراب‌ها داشته باشند.

وی با اشاره به سالروز کودتای ۲۸ مرداد افزود: کودتای انگلیسی- آمریکایی ۲۸ مرداد سراسر درس است برای آنها که چشم به بیگانگان دوخته و قبله آمالشان غرب و مشخصا انگلیس و آمریکاست.

باقری بنابی ادامه داد: خیانتی که به دولت قانونی و مردمی دکتر مصدق شد، این دولت مشروع و قانونی با حمایت آمریکا و انگلیس ساقط شده و دولت نظامی فضل الله زاهدی روی کار آمد.

خطیب نمازجمعه پارس آباد در ادامه تاکید کرد: مسئولان در مذاکرات اخیر هسته ای از تاریخ درس بگیرند و خیانت‌های مستمر انگلیس و امریکا پیش چشمشان باشد تا تضمین‌های لازم و محکم را نگرفتند به هیچ توافقی تن در ندهند.

وی در ادامه با اشاره به یکم شهریور روز پزشک و تبریک این روز، بر اهمیت کار جهادی پزشکان و ضرورت حفظ شئونات یک پزشک متعهد در تراز انقلاب اسلامی تاکید کرد.

امام جمعه پارس آباد همچنین ضمن تبریک آغاز هفته دولت بر حفظ شأن مدیران و مسئولان تاکید کرد و گفت: مسئولان نیز باید در تکریم ارباب رجوع نهایت تلاششان را کرده و این امر را در عمل ثابت کنند.

کد خبر : 21666

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس