یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 آگوست 2022 | 12:50 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

اردبیل جزو استان‌های امن کشور است

اردبیل جزو استان‌های امن کشور است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: استان اردبیل جزو استان‌های امن کشور است و نباید امن بودن استان باعث شود اعتبار تخصیصی به استان محدود شده یا کاهش یابد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی در نشست با فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: استان اردبیل جز استان‌های امن کشور است و نباید امن بودن استان باعث شود اعتبار تخصیصی به استان محدود و یا کاهش یابد.

وی محبوبیت اجتماعی را مایه مباهات و افتخار پلیس دانست و بیان کرد: آرامش و امنیت حاکم امروز در میهن، تجلی توانمندی، تخصص، اقتدار و صلابت پلیس است و امنیت به مثابه هوا از ضروریات زندگی و حیات بشر است که این موضوع اهمیت و قداست مأموریت‌های پلیس را نشان می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی به بهانه‌های مختلف به دنبال ایجاد آشوب در جامعه هستند چرا که امروز ایران اسلامی را مانع بزرگی در برابر خواسته‌های نامشروع خود در منطقه و جهان می‌بینند.

آیت‌الله عاملی تصریح کرد: باید در قبال موضوعات انتظامی، امنیتی و ترافیکی مسئولیت‌سازی اجتماعی صورت گرفته و همه به این باور برسند که باید به وظایف و نقش خود در قبال تأمین و توسعه امنیت و آرامش فردی و اجتماعی و پیشگیری از جرایم به نحو شایسته عمل و مسئولیت‌پذیر باشند.

وی افزود: استکبار و ظالمان قرن‌ها منابع کشور را به یغما برده و چپاول کردند اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دیگر نتوانستند به اهداف شوم و پلید خود دست یابند و برای همین به دنبال توطئه علیه ملت و نظام اسلامی ایران هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات سردار حسینی و آرزوی موفقیت برای سرهنگ تقوی در کسوت فرمانده جدید انتظامی استان اردبیل، گفت: در کنار اقدامات خوب انتظامی، فرماندهی مرزبانی استان اردبیل نیز عملکرد و اقدامات مطلوبی داشته که جا دارد از طرف مسئولان استانی حمایت‌های لازم از این دو مجموعه انجام شود.

کد خبر ۵۵۶۵۱۳۰

کد خبر : 21658

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس