یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 16 آگوست 2022 | 15:22 ب.ظ

پیشگامی سرمایه گذاران و مدیران شرکت الکترونیک پردازش سبلان اردبیل درحوزه دانش بنیان

پیشگامی سرمایه گذاران و مدیران شرکت الکترونیک پردازش سبلان اردبیل درحوزه دانش بنیان سرمایه گذاران ومدیران جهادی شرکت الکترونیک پردازش سبلان درحوزه دانش بنیان پیشگام شده اند.

یکی ازمنویات مقام معظم رهبری ارج نهادن به حوزه دانش بنیان است که دراین راستا مدیران وسرمایه گذاران بومی اردبیل به فعالیت درحوزه الکترونیک پیشگام شدند.

شرکت الکترونیکی پردازش سبلان اردبیل باهمت سرمایه گذاران وجوانان نخبه وفارغ التحصیل ایجادشده است و در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه پیشگام شدند.

این شرکت جز شرکت های برتر دانش بنیان در کشور محسوب می شود اقدامات قابل توجهی در تولید قطعات خودرو و روشنایی انجام داده است.

کهنی مدیرعامل شرکت الکترونیکی پردازش سبلان و سرمایه گذار مجموعه با اشاره به اینکه این شرکت سابقه ۱۲ساله در تولید قطعات خودرو دارد افزود:این شرکت حدود ۴۰ قطعه صنایع خودرو را تولید می کند.

وی گفت:دراین مجموعه برای ۱۸۳ فارغ التحصیل جوان بومی اشتغال ایجاد شده است که برنامه ریزی شده تاپایان سال این اشتغالزایی به ۳۸۰ نفربرسد.

کهنی از قرارد مشارکتی با شرکت چین خبرداد وگفت:دراین راستا علاوه برافزایش تولید گام بززگی هم درحوزه اشتغال برداشته می شود.

میزان تولید رله های الکترونیکی دراین شرکت سالانه سه میلیون عدد است و سنسور EMSو ECU هم میزان تولید سالانه اش حدود ۴۰۰هزاز قطعه است.

کهنی از طرح توسعه ای شرکت با هدف صادرات وافزایش اشتغال وصادرات خبرداد

باتوجه به این که این واحدتولیدی درشهرک صنعتی اردبیل قراردارد نبودجاده مناسب داخل شهرک و مشکلات اینترنت برای سرمایه گذاران ومدیران مجموعه مشکل سازشده است.

همچنین بروکراسی های اداری و تاخیر درپرداخت تسهیلات وکمبود تسهیلات هم برمیزان مشکلات افزوده است

انتظار می رود باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درحوزه دانش بنیان ازاین سرمایه گذاران ومدیران به شکل عملی حمایت شود ودرحد حرف وشعار نباشد.

کد خبر : 21642

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس