یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آگوست 2022 | 13:15 ب.ظ
نماینده مردم گرمی و دشت مغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:

مدافعان حرم امنیت را به ایران و جهان بازگرداندند

مدافعان حرم امنیت را به ایران و جهان بازگرداندند ولی اسماعیلی در واکنش به بیانیه موهن میرحسین موسوی علیه مدافعان حرم و حافظان امنیت با مغرضانه خواندن ادعاهای وی با تاکید بر اینکه اگر همت نیروی قدس و مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری نبود داعش امروز به ایران رسیده بود، گفت: در زمان حمله داعش به کشورهای سوریه و عراق، تروریست‌ها به ۲۰ کیلومتری مرزهای ایران رسیده بودند اما اقتدار نیروهای نظامی در داخل و مستشاران ایرانی در سوریه و عراق موجب فاصله گرفتن داعش از مرزهای ایران شد.

نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس تاکید کرد: امنیت ایران به خطر افتاده بود و مدافعان حرم بودند که امنیت را به کشور ما و جهان بازگرداندند. اگر شهادت و ایثار آنها نبود امروز نمی‌توانستیم مراودات اقتصادی خود را با کشورهای همسایه افزایش دهیم.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی اظهار داشت: دولت آمریکا تلاش داشت تا ایران را درگیر مشکلات امنیتی در مرزها کند اما امروز عمق استراتژیک کشور ما در مرزهای رژیم‌صهیونیستی تعریف می‌شود.

وی ادامه داد: همه جبهه استکبار دور هم جمع شدند تا در راستای تجزیه کشورهای اسلامی اقدام کنند اما با رشادت جوانان عراق، سوریه و مدافعان حرم از ایران به این هدف خود دست نیافتند و امروز ما امنیت خاورمیانه را مدیون مدافعان حرم هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: با توجه به وضعیت سیاسی و دیپلماتیک ایران و افزایش مراودات اقتصادی با همسایگان امیدواریم به زودی مشکلات اقتصادی کشور حل شود.

وی با تاکید بر اینکه بیداری اسلامی همچنان در منطقه ادامه دارد، گفت: مسلمانان جهان به زودی طعم شیرین عدالت را خواهند چشید.

اسماعیلی تصریح کرد: افرادی که خود به بن بست رسیدند، می خواهند اعلام کنند که انقلاب اسلامی به بن بست رسیده است در حالی که انقلاب اسلامی در حال رشد و نمو است.

کد خبر : 21639

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس