یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آگوست 2022 | 13:02 ب.ظ

تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها و مراکز آبدرمانی ‌سرعین برای خبرنگاران‌‌

تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها و مراکز آبدرمانی ‌سرعین برای خبرنگاران‌‌ بازرس جامعه هتلداران کشور گفت: تمامی هتل‌های سرعین تخفیفات ۵۰ درصدی را به اصحاب رسانه استان و کشور ارائه می‌دهد که در این زمینه رایزنی‌های لازم برای بهره‌مندی خبرنگاران از مراکز اقامتی در سراسر کشور به عمل آمده است.

جعفر بذری اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی تاثیر قابل توجهی در افزایش مسافران و گردشگران دارد که در این زمینه توجه به سیر صعودی آمار گردشگران رامی‌توان با توجه به این مسئله تا حد قابل توجهی ارتقا داد و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کرد.

وی بیان کرد: گردشگران کشورهای عربی بیشترین میزان سوددهی را برای استان دارند و به همین منظور امری لازم و ضروری است تا بتوانیم با جذب حداکثری مسافران بتوانیم خط پروازی مستقیم را ایجاد کرده و تدابیر اساسی در این زمینه اتخاذ کنیم.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل گفت: بهره‌برداری از راه‌آهن اردبیل نیز در حوزه توسعه گردشگری نقش اساسی دارد که باید در این زمینه تلاش‌های لازم به عمل آید تا بتوانیم شاهده بهره‌برداری از این پروژه اساسی باشیم.

بذری ضمن تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: تمامی هتل‌های سرعین تخفیفات ۵۰ درصدی را به اصحاب رسانه استان و کشور ارائه می‌دهد که در این زمینه رایزنی‌های لازم برای بهره‌مندی خبرنگاران از مراکز اقامتی در سراسر کشور به عمل آمده است که در این زمینه نیز هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

وی افزود: انتظار داریم حمایت‌های همه‌جانبه برای توسعه استان در این زمینه به عمل آید تا شاهد توسعه گردشگری و توجه به این حوزه با افزایش مسافران باشیم که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت‌های مهم و اساسی مطرح است.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل  گفت: اگر بتوانیم مشکلات حوزه گردشگری را در استان و کشور برطرف کنیم اتفاق خوبی در استان رقم خواهد خورد و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم./تسنیم

کد خبر : 21633

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس