یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آگوست 2022 | 12:59 ب.ظ
نائب رئیس مجلس :

تعهد انتقال ۲۵ میلیون مترمکعب گاز به استان اردبیل

تعهد انتقال ۲۵ میلیون مترمکعب گاز به استان اردبیل نائب رئیس مجلس از تعهد انتقال ۲۵ میلیون مترمکعب گاز به استان اردبیل خبر داد و گفت: گاز گلخانه‌های پارس‌آباد و شهرک گلخانه‌ای مغان نیز در حال حاضر تأمین شده است.

علی نیکزاد از تعهد انتقال ۲۵ میلیون مترمکعب گاز به استان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: گاز گلخانه‌های پارس‌آباد و شهرک گلخانه‌ای مغان نیز در حال حاضر تأمین شده است.

وی افزود: مصوبات مهم جلسه بررسی وضعیت پایدار سازی گاز استان اردبیل تعهد شرکت گاز به ایجاد زیرساخت فنی برای انتقال ۲۵ میلیون متر مکعب برای استان اردبیل از مسیر چلوند است که در این حوزه استان اردبیل با تحول جدی روبه‌رو خواهد شد.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: استاندار اردبیل می‌تواند در یک سال آینده نسبت به ایجاد ۱۴ میلیون متر مکعب تعهد جدید ایجاد نماید که به همین منظور برنامه‌ریزی‌های لازم به عمل آمده و انتظار داریم تحولات اساسی در سطح استان و کشور رقم بخورد.

نیکزاد ادامه داد: شرکت ملی گاز متعهد شد گازرسانی به گلخانه‌های پارس‌آباد و شهرک گلخانه‌ای پارس‌آباد را تا شهریورماه آغاز و تا دوسال به بهره برداری برساند که به همین منظور نیز اقدامات و هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و امید می‌رود شاهد تحولات اساسی در این حوزه نیز باشیم.

وی اظهار کرد: مجلس با جدیت در راستای خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کند و درصدد است تا اقدامات اساسی را در این زمینه به عمل آورد که این موضوع در حال حاضر برنامه‌های اساسی در حال انجام است./تسنیم

کد خبر : 21630

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس