یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 آگوست 2022 | 10:35 ق.ظ
فرماندارشهرستان مرزی پارس آباد مغان:

انتقاد سازنده خبرنگاران موجب پویایی جامعه می شود/نباید از انتقاد منصفانه دلخور شویم

انتقاد سازنده خبرنگاران موجب پویایی جامعه می شود/نباید از انتقاد منصفانه دلخور شویم پارس آباد مغان جمشید کریمی: فرماندارشهرستان مرزی پارس آباد مغان با بیان اینکه انتقاد سازنده خبرنگاران باعث اصلاح  ضعف و کاستی عملکرد مدیران وموجب رشد و توسعه جامعه می‌شود.

جابر جهان بین، در حاشیه تجلیل از خبرنگاران شهرستان پارس آباد مغان که با حضور اعضای شورای تامین و مدیران عامل شرکت کشت و صنعت مغان و پارس و معاونین فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود با توضیح اینکه مهمترین ویژگی‌های خبرنگاران انتقاد سازنده، حقیقت‌گویی، شفافیت و صداقت در خبرنگاری است، اظهار داشت: خبرنگاران، اصحاب رسانه وفعالان اجتماعی باید در انتشار مطالب خود جانب انصاف را رعایت کنند.

جهان بین افزود: از همه مدیران دولتی و  دستگاه‌های اجرایی شهرستان می خواهم از خبرنگاران شکایت نکنند و از انتقادهای سازنده دلخور نشوند و عملکرد خود را در اختیار اصحاب رسانه وخبرنگاران منطقه  قرار دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان، چهار بانده کردن محورهای پارس آباد را جزو مهم ترین برنامه‌های اولویت‌ دار و مطالبه به حق مردم عنوان کرد و ادامه داد: برای تامین اعتبارات لازم و تداوم و سرعت گرفتن این پروژه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: پروژه چهاربانده کردن محور پارس‌آباد به مشگین شهر  با سرعت اجرایی ‌می‌شود.

جهان بین از فعال بودن تمامی ۵ محور اصلی پروژه راه های شهرستان خبر داد و تصریح کرد: بزودی شاهد بهره برداری و افتتاح بخش هایی از چهار بانده پارس آباد خواهیم بود.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد همچنین  از اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت ریزی و آب شرب بخش اسلام آباد پارس آباد خبر داد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر، از خبرنگاران فعال شهرستان پارس آباد تجلیل شد.

کد خبر : 21614

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس