یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 آگوست 2022 | 23:28 ب.ظ
در جریان بازدید خبرنگاران از خط تولید کارخانه کفش ایمنی یحیی مطرح شد:

با تولید محصولات باکیفیت به دنبال تامین نیازهای داخلی هستیم

هاجر شهبازی
با تولید محصولات باکیفیت به دنبال تامین نیازهای داخلی هستیم به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، اصحاب رسانه سه‌شنبه ۱۹مردادماه از خط تولید کارخانه کفش ایمنی یحیی در اردبیل بازدید کردند.

به گزارش سایت خبری گام دوم، در جریان این بازدید، مدیرعامل گروه تولیدی یحیی گفت: این واحد تولیدی روزانه ۲هزار جفت رویه کفش ایمنی توليد می کند و سعی داریم این روند را به ۴هزار جفت در روز ارتقا دهیم.

یوسف صدیقی اظهار داشت: به دعوت امام جمعه اردبیل واحد اجاره ای را برای تولید بخشی از زنجیره کفش ایمنی در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل راه اندازی کردیم و در حال حاضر ۴۰ نفر در اين واحد توليدي  مشغول به کار شده اند که با اجراي طرح توسعه آن به ۵۰۰نفر خواهد رسيد.

وی افزود: بیشتر کار ما بر محوریت دانش و روانشناسی است تا با تکیه بر اصول بکارگیری نیروی متبحر و آموزش دیده، اندازه گیری دقیق و استاندارد، تامین مواد اولیه باکیفیت، تدارک ماشین آلات پیشرفته بتوانیم، در عرصه تولید موفق عمل کنیم.

صدیقی ادامه داد: هرچند به صادرات محصولات تولیدی می اندیشیم اما تمرکز ما تامین نیاز داخلی است تا بتوانیم پاسخگوی کارخانه ها و واحدهای صنعتی باشیم.

مدیرعامل گروه تولیدی یحیی تصریح کرد: شعار اصلی ما کنترل کیفیت و بها دادن به تولید محصولات باکیفیت در ابعاد مختلف است و سعی داریم کفش ایمنی مورد نیاز واحدهای صنعتی بزرگ ایران را تامین کنیم.

صدیقی با اشاره به شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: از همان روزهای نخست شیوع کرونا به تولید و عرضه ماسک در این حوزه به یک کار حماسی و جهادی دست زدیم و توانستیم  تولید ماسک با استانداردهای بالا را راه اندازی کنیم تا در سطح کشور و حتی خارج از ایران به برندی مشهور تبدیل شویم.

کد خبر : 21586

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس