پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 جولای 2022 | 16:00 ب.ظ
‍ محمدی در جمع مدیران شرکت کشت و صنعت مغان:

مشی ما مشی رهبری، کار جهادی و جوان گرایی است

مشی ما مشی رهبری، کار جهادی و جوان گرایی است رئیس هیئت مدیره کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در طول ۱۸ ماه گذشته با همدلی، هماهنگی در هیئت مدیره و کار تیمی، اقدامات جهادی در این شرکت انجام گرفته است که مورد تایید نهادهای اجرایی و حتی نظارتی می باشد.

قاسم محمدی با رد ادعای شایعه سازان، اظهار داشت: مشی ما مشی رهبری و کار جهادی و جوان گرایی مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد بنابراین حرکت ما در این بنگاه تولیدی، انقلابی است که پشت بند آن فلسفه جهاد و تلاش شبانه روزی می باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه افزایش حقوق پرسنل برای آنان راضی کننده بوده و بموقع نیز پرداخت می شود، افزود: آبروی خود و سابقه چندین ساله مان را در شرکت مغان به امتحان و آزمون گذاشته ایم و اعضای هیئت مدیره برای پیگیری کارها شبانه روزی در جاده های اردبیل و تهران در تکاپو بوده و از حق و حقوق پرسنل و شرکت دفاع می کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: هیچکس حق ندارد، بدون اطلاعات کافی و ارزیابی شده در خصوص شرکت داوری نماید چرا که تمام فرآیند ها در نظام داخلی شرکت طی شده و به دقت مورد نظارت و ارزیابی قرار می گیرد از اینرو درگیر حواشی خارج از شرکت نمی شویم.

رئیس هیات مدیره کشت و صنعت مغان تاکید کرد: در برنامه ریزی های این شرکت ۵ رکن هدف گذاری، منابع، ارزیابی، اجرا و ثبات ملاک عمل است و کشت و صنعت مغان سیاسی عمل نمی کند.

محمدی تصریح نمود: در این مجموعه کارها با مشورت پیش می رود و تمام سعی و تلاش ما بر این است که نظام جامع شرکت در اسرع وقت تدوین و اجرایی گردد.

کد خبر : 21527

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس