پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 جولای 2022 | 22:47 ب.ظ

رسانه‌ها مطالبه به حق مردم از مسئولان را در اولویت قرار دهند

رسانه‌ها مطالبه به حق مردم از مسئولان را در اولویت قرار دهند مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: رسانه‌ها علاوه بر رسالت اطلاع‌رسانی و انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مطالبه به حق مردم از مسئولان را در اولویت کار خود قرار دهند.

سرهنگ علی لطفی  در نشست مطالبه گری اهل رسانه اظهار کرد: رسانه‌ها علاوه بر رسالت اطلاع‌رسانی و انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مطالبه به حق مردم از مسئولان را اولویت کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های ارزشی استان منافع مردم را فدای سیاست‌های یک عده نخواهند کرد، گفت: خبرنگاران و اهالی رسانه به عنوان خادم ملت و رابط بین مردم و مسئولان باید پیگیر خواسته‌های اقشار عمومی جامعه از مسئولان باشند و حل مشکلات مردم و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله مطالبه اهالی رسانه و بسیج رسانه استان از مسئولان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با اشاره به اینکه بحث منطقه آزاد و راه آهن اردبیل فقط در حد حرف و شعار باقی مانده است، بیان کرد: متأسفانه بحث منطقه آزاد استان اردبیل و راه آهن اردبیل بیش از ۱۰ سال است که به شعار تبدیل شده و در این زمینه اقدامات عملی انجام نشده است.

سرهنگ لطفی افزود: هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان اردبیل با حضور گسترده اهالی رسانه باشکوه‌تر از ادوار قبل در ۱۱ محور کشوری روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه امسال با همکاری حوزه هنری، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات، صدا و سیما، شهرداری اردبیل، ستاد کنگره ملی بزرگداشت سه هزار و ۴۰۰ شهید استان اردبیل و ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فعالان رسانه می‌توانند آثار خود را در محورهای «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بیانیه گام دوم انقلاب»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی» تهیه کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با بیان اینکه محدودیتی در ارسال آثار وجود ندارد، اضافه کرد:
هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش خبری، گزارش تحقیقی و تحلیلی، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ گزارش ویدیوئی، مستند ویدیوئی و پادکست برگزار می‌شود.

کد خبر : 21491

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس