پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 9 ژوئن 2022 | 16:43 ب.ظ
امام جمعه اردبیل تاکید کرد؛

تسریع راه اندازی مرکز جامع درمان سرطان در اردبیل

تسریع راه اندازی مرکز جامع درمان سرطان در اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: راه اندازی مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان که از نیازهای اساسی استان است باید تسریع شود.

 آیت‌الله سیدحسن عاملی  در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: راه اندازی مجتمع سلامت جهاد دانشگاهی نقش بسزایی در توسعه خدمات پزشکی استان و تسریع راه اندازی مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان که از نیازهای اساسی استان است، خواهد گذاشت به همین خاطر باید مساعدت به این امر در رأس برنامه‌های متولیان امر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه از مسئولان انتظار دارم به ایجاد مرکز تحقیقات و پیشگیری از سرطان که مطالبه استانی و از برنامه‌های فناورانه جهاد دانشگاهی است، کمک کنند، گفت: جهاد دانشگاهی با راه اندازی مرکز درمان ناباروری، خدمات ارزشمندی به مردم شریف اردبیل و استان‌های همجوار ارائه و باعث امیدآفرینی و نشاط در خانواده‌ها شده است که قابل تحسین و تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه از جهاد دانشگاهی برای عملیاتی کردن طرح‌های هدف‌دار و مورد نیاز استان حمایت می‌کنم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر که جامعه ما در تأمین نهاده‌های دامی با مشکلاتی مواجه شده است از جهاد دانشگاهی انتظار می‌رود با روش‌های نوین به حل این مشکل کمک کند.

کد خبر : 21443

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس