جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 9 ژوئن 2022 | 20:41 ب.ظ
رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل:

ایجاد خط تولید نهاده‌های دامی از اولویت‌های جهاد دانشگاهی است

ایجاد خط تولید نهاده‌های دامی از اولویت‌های جهاد دانشگاهی است رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل گفت: ایجاد خط تولید نهاده‌های دامی خط تولید اسید آمینه لیزین و گلوتامیک اسید مورد مصرف در جیره غذایی دام و طیور از اولویت‌های جهاددانشگاهی است.

مهران اوچی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با ارائه گزارشی از فعالیت‌های واحد اردبیل اظهار کرد: ایجاد خط تولید نهاده‌های دامی از جمله خط تولید اسید آمینه لیزین و گلوتامیک اسید مورد مصرف در جیره غذایی دام و طیور از اولویت‌های جهاد دانشگاهی است.

وی از آمادگی جهاد دانشگاهی برای ایجاد مرکز تولید نهاده‌های دامی خبر داد و گفت: اعتماد و مساعدت مسئولان استان از نیازهای اساسی برای اجرای برنامه‌های علمی و فناورانه جهاد دانشگاهی استان اردبیل است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل به اخذ مجوز مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان اشاره کرد و ادامه داد: با ایجاد این مرکز بخشی از دغدغه‌های استان در زمینه این بیماری مرتفع خواهد شد.‌

اوچی بیان کرد: راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری و خط تولید نشاسته صنعتی از اقدامات مهم جهاد دانشگاهی برای کمک به ارتقای چهره علمی و صنعتی استان بوده است.

وی افزود: در سایه فعالیت مرکز درمان ناباروری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ زوج صاحب فرزند شده‌اند که این امر ضمن نشاط بخشیدن به خانواده‌ها به کاهش آسیب‌های اجتماعی چون طلاق کمک کرده است.

کد خبر : 21440

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس