پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 می 2022 | 22:33 ب.ظ

مدیریت جهادی و خرد جمعی رمز ثبات و شکوفایی کشت و صنعت مغان است

مدیریت جهادی و خرد جمعی رمز ثبات و شکوفایی کشت و صنعت مغان است در حاشیه برگزاری اولین رویداد بین المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران به دعوت قاسم محمدی رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان؛ قالیباف رئیس مجلس، خاندوزی وزیر اقتصاد و قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی در غرفه نمایشگاهی و اطلاع رسانی شرکت کشت و صنعت مغان حضور یافتند.

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان در این بازدید گفت: ثبات، شکوفایی و الگو شدن کشت و صنعت مغان پس از بازگشت از بخش خصوصی به دولت مدیون خردجمعی، حضور شبانه روزی و هماهنگی های مدیریتی و اعمال مدیریت ارتباطات جهادی در کل خانواده دولت، مجلس و نهادهای نظارتی آن، قوه قضائیه و سازمان نظارتی آن هستیم.

قاسم محمدی تاکید کرد: دیدار قبلی حضوری در دفتر رئیس مجلس، نشانگر اوج این هم افزایی و تعاطی برای درجه اهمیت شرکت در مسیر امنیت غذایی کشور است.

وی مانع اصلی و عامل محدود کننده واحد برای کشت و صنعت مغان را بلاتکلیفی این شرکت در عدم اجرای اصل ۴۴ دانست و اظهار داشت: امید است پس از این همایش و هم اندیشی عالی، تکلیف جدید براساس ضرورت تقویت شرکت و حمایت همه جانبه از کارگران و کارکنان خدوم انجام پذیرد.

محمدی از ابتکار سازمان خصوصی در این رهاورد به نیکی یاد کرد و توسعه حضور مدیران ارشد شرکت در وزارتخانه ها و نهادهای بالادستی با هدف هماهنگی و هم افزایی حرفه ای براي افزايش تولید و اشتغال آفرینی جهادی و رفع هرگونه ذهنیت های احتمالی در کارکرد انقلابی و جهادي این دوره از مدیریت شرکت را مورد تاکید قرار داد و از رئیس مجلس و هیئت همراه برای بازديد از موفقیت های کشت و صنعت مغان دعوت به عمل آورد.

گفتنی است در بخش وی آی پی این سمینار، قاسم محمدی به همراه محسن زاده مدیرعامل شرکت با دکتر دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سید شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین ارشد دیدار و گزارش تبیینی ارائه دادند.

کد خبر : 21405

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس