جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 می 2022 | 23:35 ب.ظ
مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل خبر داد؛

تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق بازنشستگان اردبیل

تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق بازنشستگان اردبیل مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: تأمین منابع مالی پرداخت حقوق بازنشستگان از طریق سازمان تأمین اجتماعی انجام شده و منتظر ابلاغ هیئت دولت هستیم.

افشین شیرزاد عصر یکشنبه در جلسه معاونان و مدیران شهرستانی تأمین اجتماعی در اردبیل اظهار کرد: علی رغم تأمین منابع مالی پرداخت حقوق بازنشستگان از سوی تأمین اجتماعی، منتظر ابلاغ هیأت دولت در مورد افزایش پرداخت حقوق بازنشستگان هستیم تا در خردادماه با پرداخت مابه‌التفاوت فروردین و اردیبهشت، پرداختی جدید را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در جریان مشکلات بازنشستگان و تنگناهای مالی و معیشتی آنها قرار داریم، گفت: سازمان تأمین اجتماعی با آگاهی کامل به این مشکلات سعی کرده تا تأمین منابع مالی را به موقع انجام دهد و باید هیأت دولت مبلغ افزایش را که بین ۵۷ تا ۳۸ درصد است، تعیین کرده و برای اجرا ابلاغ کند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: امسال هیچ ردیفی در زمینه بخشودگی جرایم کارفرمایان در بودجه سالانه در نظر گرفته نشده ولی کمیته‌ای در حال پیگیری نهایی این موضوع است تا در شرایط سخت اقتصادی و تحریم ظالمانه استکبار جهانی بتوانیم پشتیبانی‌های لازم را از فعالان حوزه کارآفرینی انجام دهیم.

شیرزاد به ساخت هتل پنج ستاره تأمین اجتماعی در شهرستان سرعین اشاره کرد و افزود: این هتل با برآورد هزینه ۴۰۰ میلیارد تومانی در حال اجراست که پیشرفت آن مطلوب است و در عرض ۳ سال به بره برداری خواهید رسید تا تمام جامعه هدف تأمین اجتماعی اعم از بیمه‌شدگان و بازنشستگان از خدمات این هتل استفاده کنند.

کد خبر ۵۵۰۲۳۱۴

کد خبر : 21394

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس