جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 می 2022 | 16:53 ب.ظ
طی همکاری مشترک دادگستری با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) صورت می گیرد:

توسعه مهاجرت معکوس در اردبیل به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی

توسعه مهاجرت معکوس در اردبیل به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دیدار رییس و مدیران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رییس کل دادگستری استان اردبیل بر گسترش همکاری ها به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی وجرایم درمنطقه تاکید شد.

جلال آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل در دیدار رییس و مدیران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان با قدردانی از خدمات ارزشمند مجموعه ستاد اجرایی و بنیادهای وابسته به ویژه درحوزه محرومیت زدایی، اشتغال زایی، دانش بنیان، بهداشت و درمان، تولید وکشاورزی و عمرانی و صیانت از خانواده، به معضل حاشیه نشینی اشاره کرده افزود: حاشیه نشینی ارتباط مستقیمی با آسیب های اجتماعی دارد. وی ادامه داد: در کنار توجه به توسعه امکانات شهری و لزوم توجه به مناطق حاشیه شهر ها و محلات فقر نشین و کم برخوردار، توجه به مهاجرت معکوس حائز اهمیت است. آفاقی با تشریح تکالیف دولت در زمینه بهبود وضعیت روستاها در حوزه سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی راهبردی و نظارت و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرائی، ارتقای سطح درآمد و کیفیت زندگی روستائیان و کشاورزان و کاهش نابرابری‌های موجود بین جامعه روستایی و عشایری و جامعه شهری، ارتقاء شاخص های توسعه روستایی و همچنین گسترش کشاورزی صنعتی و صنایع روستایی و صنایع دستی و خدمات گردشگری روستایی، بر همت شایسته دستگاههای متولی استانی دراینخصوص تاکید کرد.
در این دیدار ضمن توافق برای توسعه همکاری های دستگاه قضایی استان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم درمنطقه، درخصوص اقدامات مشترک به منظور توسعه مهاجرت معکوس تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

کد خبر : 21375

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس