جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 می 2022 | 23:22 ب.ظ
مدیرکل راهداری اردبیل:

اجرای جاده ایمن و استاندارد رویکرد اصلی دولت است

اجرای جاده ایمن و استاندارد رویکرد اصلی دولت است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: اجرای جاده ایمن و استاندارد از اولویت‌های دولت در استان اردبیل است که با تخصیص اعتبارات مناسب عملیاتی خواهد شد.

 کلیم‌الله وثوقی عصر چهارشنبه در نشست با فرماندار بیله‌سوار اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم پاسخگویی اصولی به مطالبات مردم است و در شمال استان اردبیل نیز بیشترین مطالبه مردم بهره‌مندی از مسیرهای دسترسی ایمن و بزرگراه‌های استاندارد است.

وی با اشاره به اینکه در بودجه سال ۱۴۰۱ منابع برای تأمین مالی طرح‌های حمل و نقل جاده‌ای دیده شده است، تصریح کرد: استان اردبیل نیز از این بودجه بی‌نصیب نبوده و در سفر رئیس جمهور به اردبیل، این بودجه پیش‌بینی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: امسال ۳۵ کیلومتر از راه‌های روستایی و شهری شهرستان بیله‌سوار با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال آسفالت می‌شود.

وثوقی افزود: بالغ بر ۳۵ کیلومتر از راه‌های شهرستان امسال بهسازی، روکش آسفالت و آسفالت‌ریزی خواهد شد که ۱۷ کیلومتر مربوط به راه‌های روستایی، ۱۵ کیلومتر مربوط به حوزه راه‌های مواصلاتی و بقیه نیز مربوط به کمربندی بیله‌سوار است.

وی با بیان اینکه اجرای جاده ایمن و استاندارد از اولویت‌های دولت در استان اردبیل است، خاطرنشان کرد: نگهداری راه‌ها نیازمند اعتبار بالاست به طوری که بر اساس برآوردها این امر نیازمند ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار است.

وثوقی اضافه کرد: بعد از تکمیل آسفالت مسیر روستایی آلی کندی، اجرای طرح آسفالت کمربندی آغاز خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: شهرداری نیز داخل شهر جعفرآباد را زیرسازی کرده و پس از آن اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نسبت به آسفالت این مسیر اقدام خواهد کرد.

کد خبر : 21351

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس