جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:36 ب.ظ

صدای شکسته شدن استخوان‌های اسرائیل در منطقه به گوش می‌رسد

صدای شکسته شدن استخوان‌های اسرائیل در منطقه به گوش می‌رسد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی در مرحله نابودی و اضمحلال قرار گرفته و صدای شکسته شدن استخوان‌های این رژیم خونریز به گوش می‌رسد.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده  اظهار کرد: هم‌پیمانان اسرائیل در منطقه آتش کینه‌توزی این رژیم را روشن کرده‌اند و با پشتیبانی از این رژیم منحوس، زمینه جنایت‌های بزرگ را در کشورهای منطقه فراهم آورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل ۲ جرثومه فساد در جهان آرامش و آسایش ملت‌ها را به مخاطره انداخته‌اند، تصریح کرد: امت اسلامی با ایستادگی در مقابل این زیاده‌خواهی این ۲ رژیم منحوس اجازه تعدی و تجاوز را نخواهند داد و در آینده‌ای نزدیک شاهد شکسته شدن استخوان‌های رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه خواهیم بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل به جنایت‌های اخیر اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین اشاره کرد و گفت: یکی از جنایات اسرائیلی‌ها طی هفت دهه اشغال فلسطین، برخورد با اسرا و کودکان است به گونه‌ای که آمار منتشر شده از سوی مرکز اسرای فلسطینی نشان می‌دهد که تعداد بازداشت‌شدگان در زندان‌های اشغالگران اسرائیلی تا پایان سال ۲۰۲۱ به بیش از ۶ هزار نفر می‌رسد.

حجت‌الاسلام ستوده با اشاره به آپارتاید آشکار صهیونیست‌ها در تمام مناطق اشغالی افزود: اسرائیل سیاست‌های تفکیک فضایی، سلب مالکیت و کوچ اجباری اعمال می‌کند و ما از جامعه بین‌المللی می‌خواهیم تا به این مسئله رسیدگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری نابودی اسرائیل نزدیک است، بیان کرد: جبهه مقاومت با ایستادگی در مقابل ظلم و جور این رژیم خونخوار و کودک‌کش هر چه سریع‌تر منطقه را از لوث وجود آنها پاک کرده و قدس شریف را آزاد خواهند کرد.

کد خبر : 21326

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس