جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 آوریل 2022 | 23:32 ب.ظ
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل:

۵۰ کیلومتر بزرگراه در اردبیل با حضور وزیر راه افتتاح می‌شود

۵۰ کیلومتر بزرگراه در اردبیل با حضور وزیر راه افتتاح می‌شود مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تا پایان اردیبهشت ماه و با حضور وزیر راه و شهرسازی ۵۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره برداری می‌رسد.

محبوب حیدری شامگاه پنجشنبه در گردهمایی جامعه ایثارگران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در پارک بانوان اردبیل اظهار کرد: این مسیرهای بزرگراهی در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان به ویژه محور اردبیل – مشگین شهر، رضی – امیرکندی و اردبیل – سرچم آماده بهره برداری شده است.

وی به توسعه ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان به عنوان یک حرکت انقلابی و جهادی اشاره و خاطرنشان کرد: ارزش این طرح‌های توسعه بزرگراهی بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان است که در سال‌های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تأمین زمین برای جامعه ایثارگران و خانواده‌های شهدا با هدف ساخت مسکن خبر داد و گفت: ما تلاش کردیم تا با اولویت زمین مورد نیاز را در شهرهای مختلف برای طرح نهضت ملی مسکن تأمین کنیم.

حیدری برنامه وزارت راه و شهرسازی را ساخت چهار میلیون مسکن در مدت چهار سال اعلام کرد و افزود: در استان اردبیل نیز این برنامه با تولیت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن آغاز شده و به غیر از اردبیل در سایر شهرستان‌ها تأمین زمین و ساخت واحدهای مسکونی آغاز شده است.

وی بیان کرد: در دو سه ماه آینده در مرکز استان نیز تأمین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی انجام می‌شود تا بدون محدودیت بتوانیم برای متقاضیان واجد شرایط تولید و تحویل مسکن را انجام دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: این اداره کل تلاش می‌کند بدون محدودیت زمین مورد نیاز را برای مصلی‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس و مساجد آماده کرده و برای ساخت این مجموعه‌ها در اختیار دستگاه‌های مرتبط قرار دهد.

حیدری تصریح کرد: ما امروز تمام آرامش، رفاه و آسایش و امنیت خود را مرهون خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم و سعی می‌کنیم در سنگر خدمت رسانی به مردم صادقانه عمل کرده و ورود کنیم.
در این گردهمایی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و قدردانی شد.

در این مراسم همچنین مداحی و تواشیح اجرا و یاد و خاطره شهدا و سلحشوران هشت سال دفاع مقدس با نثار فاتحه و صلوات گرامی داشته شد.

کد خبر : 21323

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس