جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:29 ب.ظ
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

روز قدس در تاریخ اسلام نماد مقاومت و دفاع از مظلومین جهان است

روز قدس در تاریخ اسلام نماد مقاومت و دفاع از مظلومین جهان است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان‌ اردبیل گفت: روز قدس روز مهم در تقویم عبادی سیاسی اسلام و نماد مقاومت، عدالت خواهی و دفاع از مظلومین جهان است.

حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده  با گرامی داشت روز جهانی قدس، این روز را سمبل مبارزه علیه کفر و استبداد و حمایت از مظلومین جهان دانست و اظهار کرد: استکبار جهانی به سرکردگی رژیم تروریستی آمریکا با تمامی قوا و با رونمایی از طرح موسوم به «معامله قرن»، سیاستی را در پیش گرفته تا حقوق مردم فلسطین را پایمال و مساله فلسطین را از اذهان افکار عمومی جهان پاک کند.

وی گفت: با وحدت و همبستگی عموم مردم مسلمان جهان سیاست پوچ استکبار به کابوسی دست نیافتنی مبدل می‌شود و قدس شریف با عنایت الهی آزاد خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه امسال شرایط روز قدس ویژه است، گفت: با توجه به جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی و شهادت جمعی از روزه داران و نمازگزاران فلسطینی، همگان با حضوری گسترده‌تر از سال‌های قبل فریاد حاکمیت فلسطین و فریاد حق و عدالت بر عالم و انتظار حضرت بقیه الله را سر داده اعلام می‌کنیم که حفظ آرمان‌های قدس شریف و جبهه مقاومت تا نصرت نهایی همچنان ادامه دارد.

حجت الاسلام جعفرزاده در خصوص ثمرات و بازتاب حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: ما با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار و نفرت خویش را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنیم.

وی افزود: بنا به حساسیت و اهمیت موضوع باید گرامی داشت قدس شریف به گونه‌ای باشد که فقط یک روز قدس نداشته باشیم بلکه هفته قدس داشته باشیم و بخشی از این هفته به روزهای پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد مسئله قدس تعلق گیرد و نکاتی که در فرمایشات ایشان است توسط ملت مورد توجه باشد.

حجت‌الاسلام جعفرزاده در پایان بخش سخنانش افزود: آرمان فلسطین فراموش شدنی نیست و آزادگان جهان با بهره گیری از ابزارهای مختلف از حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، استفاده از ظرفیت فضای مجازی و برگزاری هم اندیشی در فضای مجازی و ویدئو کنفرانس و.. صدای مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان خواهند رساند.

وی تاکید کرد: روز جهانی قدس محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مساله اول جهان اسلام، به حساب می‌آید و می‌تواند برکات فراوانی را در پی داشته باشد.

کد خبر : 21317

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس