جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:26 ب.ظ
مسئول حوزه فرهنگی جامعه کار اردبیل:

راهپیمایی روز قدس زمینه‌ساز دلگرمی مستضعفان است

راهپیمایی روز قدس زمینه‌ساز دلگرمی مستضعفان است مسئول حوزه فرهنگی جامعه کار و تلاش استان اردبیل گفت: راهپیمایی روز قدس موجب دلگرمی ملت مظلوم و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در منطقه خواهد شد.

نادر میرزایی اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس از آرمان‌های امام خمینی و مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد: حضور پرشور و با شکوه مردم و جامعه کار و تلاش استان اردبیل در راهپیمایی امسال پیام ویژه برای دوستداران نظام، ملت مظلوم فلسطین، قدس شریف و همچنین دشمنان انقلاب اسلامی خواهد داشت.

مسئول حوزه فرهنگی جامعه کار و تلاش استان اردبیل گفت: راهپیمایی روز قدس موجب دلگرمی ملت مظلوم و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در منطقه خواهد شد.

میرزایی با بیان اینکه حضور با شکوه مردم شریف و همیشه در صحنه اردبیل در این راهپیمایی پشتوانه‌ای قوی برای مسئولان جهادی نظام جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها است، افزود: از این رو باید سران کشورهای مذاکره‌کننده خواسته‌های به حق نظام اسلامی ایران را اجرا کنند و از زیاده‌خواهی‌های خود دست بردارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از منافع خود و امت اسلامی، گسترش روابط با همه کشورهای جهان و به ویژه جهان اسلام در دستور کار خود دارد و باید با حمایت از ملت‌های مسلمان و مظلوم عمق استراتژیک خود در جهان اسلام و ملت‌های مسلمان را حفظ کند.

میرزایی اضافه کرد: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس می‌تواند پشتوانه مردمی عملیات‌های مستشاری نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی باشد که با توجه به اینکه اسلام در مرزهای جغرافیایی منحصر نمی‌شود.

وی بیان کرد: در شرایط پرتلاطم کنونی و در دورانی که تیر مستقیم تفرقه منطقه خاورمیانه را هدف گرفته، خیال خام دشمن متوجه غزه و فلسطین و نهایتاً مقاومت شده است دشمن به خوبی می‌داند که فلسطین غیرت، حمیت و نقطه تمرکز و محور دنیای اسلام است.

میرزایی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: دشمن با تشخیص اینکه دولت و ملت ایران همچنان مهمترین حلقه حمایتی در این چرخه هستند، اقدامات کثیفی را در این حوزه آغاز کرده‌اند در چندین سال اخیر اتهام ناصبی بودن و تهمت دشمنی فلسطینیان با اهل بیت را مطرح کردند و در این ایام نیز طرح انحرافی مانند تغییر اسامی میدان‌ها و محلات را با نام ابن ملجم و نظایر آن در غزه، تلاش می‌کنند به این جنگ روانی ابعاد تازه‌ای ببخشند.

مسئول حوزه فرهنگی جامعه کار و تلاش استان اردبیل تصریح کرد: هر چقدر آمریکا و اسرائیل از یکدیگر پشتیبانی کنند، باز هم در مقابل ملت و اراده مسلمانان و نیروهای آزادی‌بخش تسلیم هستند و باید اسلحه زمین بگذارند در غیر این صورت زیر چرخ‌های عظیم انتفاضه له خواهند شد که حق بر باطل پیروز است.

کد خبر : 21314

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس