سرنگونی رژیم صهیونیستی به سردمداری جوانان انقلابی انجام خواهد شد

چاپ

حسین دشتی اظهار کرد: قدس در تاریخ درخشان امت اسلامی نماد وحدت و یکپارچگی است و روز جهانی قدس میراث و یادگار حضرت امام خمینی (ره) بزرگ پرچمدار نهضت اسلام ناب محمدی (ص) روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی‌شک در این روز دشمن صهیونیستی از وحدت، یکپارچگی و قدرت مسلمانان بر خود می‌لرزد.

وی تصریح کرد: قدس شریف اولین قبله مسلمانان جهان ایستاده و با صلابت همچون گذشته خاری در چشمان استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: حریم امن الهی امروز نمادی از سنگر مبارزه مظلومان در برابر ستمکاران است و هر مسلمان آزاده‌ای بر خود واجب می‌داند با فریاد حق‌طلبی در برابر این ظلم، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کند.

دشتی افزود: شکی نیست که با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نابودی رژیم نحس صهیونیستی در آینده‌ای نه چندان دور و با به میدان‌داری جوانان مؤمن و انقلابی در گام دوم انقلاب اسلامی، پایان فتنه صهیونیستی در راه است و حلاوت آزادی قدس مظلوم به زودی کام مسلمانان و تمامی آزادی‌خواهان جهان را شیرین خواهد کرد.

وی با گرامیداشت یاد بزرگ شهید بین‌المللی مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران مظلومش در دفاع از حریم ولایت با حضور پر شکوه مردم ولایی در روز قدس خاطرنشان کرد: اجازه نخواهیم داد که جای خالی آن رزمندگان بی‌ادعا و حضور همیشگی آنها در راهپیمایی‌ها خودنمایی کند که همه ما قاسم سلیمانی هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل اضافه کرد: امدادگران و کارکنان کمیته امداد استان اردبیل در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بر عهد و پیمان خود با مردم فلسطین می‌مانند و با بیزاری جستن از رژیم غاصب صهیونیستی، با حضور در آئین راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از فلسطین مظلوم اعلام می‌کنند.