جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:17 ب.ظ
در مسیر راهپیمایی اردبیل انجام شد؛

سرود کودکان اردبیلی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

سرود کودکان اردبیلی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین کودکان اردبیلی با اجرای سرودی متفاوت حمایت خود را از کودکان مظلوم فلسطین و همراهی آنها اعلام کردند.

در این مراسم که همزمان با گرامیداشت روز قدس در میدان سرچشمه اردبیل برگزار شد، کودکان اردبیلی به یاد کودکان مظلوم فلسطین سرود حمایت از آنها را سر داده و بر آزادی قدس همچون خرمشهری دیگر تاکید کردند.

اجرای سرود توسط کودکان با لباس‌های خاص مورد توجه شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس قرار گرفت تا نظاره‌گر این اجرای ارزشمند کودکان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و کودکان این سرزمین باشند.

در کنار این صحنه‌های عجیب و برپایی غرفه نقاشی برای کودکان و اعلام انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیسم، حضور آحاد مردم به ویژه گروه‌های نوجوان و جوان با عکس‌های شهید حاج قاسم سلیمانی نمودی دیگر به راهپیمایی روز جهانی قدس در اردبیل داده بود.

صحنه‌های متفاوتی را در راهپیمایی امروز اردبیل شاهد بودیم که در آن امت اسلامی و روزه‌دار در دیار سبلان بر نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی تاکید کرده و سعی داشتند تا پشتیبانی خود را از سرزمین مظلوم فلسطین و مردم مبارز آن اعلام کنند.

کد خبر : 21305

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس