جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:12 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

سازش‌گران با رژیم صهیونیستی پشیمان خواهند شد

سازش‌گران با رژیم صهیونیستی پشیمان خواهند شد فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سازش‌گران با رژیم کودک‌کش و ددمنش صهیونیستی پشیمان شده و بار دیگر به ماهیت این رژیم پلید پی خواهند برد.

سردار غلامحسین محمدی اصل در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: امت اسلامی امروز بار دیگر ثابت کردند که همچنان بر آرمان بلند فلسطین و نامگذاری ارزشمند امام راحل به عنوان روز قدس در جمعه آخر ماه مبارک رمضان اعتقادی راسخ دارند و همواره سعی می‌کنند تا دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آرمان قدس را هدف اصلی خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: این حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها زمینه انسجام در حرکت‌های تحول‌آفرین را زمینه‌ساز خواهد شد و در نقطه مقابل با این خروش ملت مسلمان و امت‌های دیگر در سایر مناطق رژیم صهیونیستی از اهداف شوم خود عقب‌نشینی کرده و روز به روز دچار انزوا خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: رهبران امت‌های اسلامی باید بدانند که هرگونه همدستی و سازش با رژیم جعلی صهیونیسم نتیجه‌ای جز شرمساری و سرافکندگی نخواهند داشت و در برابر ملت‌های مسلمان باید پاسخگوی این حرکت‌های خبیث و ددمنش خود باشند.

محمدی اصل افزود: مردم ایران به ویژه استان ولایتمدار اردبیل با زبان روزه ثابت کردند که همچنان مدافع جبهه مقاومت بوده و دست از آرمان بلند خود همچون دهه‌های اول پیروزی انقلاب بر نمی‌دارند چرا که نوجوانان و جوانان حاضر در این مراسم ثابت کردند که راه شهید سلیمانی‌ها و سایر شهدا ادامه دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: ما تا آخر در این آرمان بلند ایستاده‌ایم و اجازه نخواهیم داد تا به آرمان بلند سرزمین قدس خدشه‌ای وارد شود بلکه همواره خشم و انزجار خود را از صهیونیسم جهانی اعلام می‌کنیم.

کد خبر : 21299

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس