جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 13:06 ب.ظ
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

نابودی صهیونیسم نزدیک است

نابودی صهیونیسم نزدیک است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نابودی رژیم جعلی صهیونیسم نزدیک است و وعده الهی در حق مسلمانان تحقق پیدا می‌کند.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس  اظهار کرد: حیات رژیم صهیونیستی به معنای واقعی به مخاطره افتاده و امروز بیش از هر زمان دیگر آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه به چاه ظلمانی افتاده‌اند تا با همت و غیرت امت اسلامی پیروزی مسلمانان و مستضعفان در سرزمین قدس تحقق پیدا کند.

وی ضرورت اتحاد و همدلی امت اسلامی را در شکستن هیمنه پوشالی صهیونیسم یادآور شد و تصریح کرد: به دور از برخی کشورهای سازش‌گر منطقه، امت اسلامی ید واحده در مقابله با غده سرطانی صهیونیسم در منطقه هستند و پیروزی فلسطینی‌ها نزدیک است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با قدردانی از حضور باشکوه مردم ایران به ویژه خطه غیرتمند اردبیل با زبان روزه در این گردهمایی عظیم و اعلام انزجار از صهیونیسم و حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین گفت: این حمایت‌ها و حضور مایه امیدواری بیشتر برای امت اسلامی است تا بتوانند در انتفاضه و مقاومت خود به سرانجامی شایسته برسند.

حجت‌الاسلام موسوی افزود: حرکتی که امروز ملت ایران در روز جهانی قدس به نیت آزادی این سرزمین انجام می‌دهد، حرکتی بی‌نظیر و تاریخی است تا سردمداران غرب و شرق بدانند که سرانجام آنها جز نابودی نیست.

وی خاطرنشان کرد: همچنان انتظار می‌رود تا با حمایت و پشتیبانی‌های همه‌جانبه مردم فلسطین در رسیدن به اهداف و آرمان‌های خود روز به روز امیدوارتر و گام‌های جدی را بردارند و در کنار آن شرمسازی نصیب رژیم جعلی صهیونیسم و همدستان منطقه‌ای او خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی وعده الهی را در پیروزی مستضعفان بر مستکبران تحقق‌یافتنی توصیف کرد و ادامه داد: پرچم جبهه مقاومت در منطقه با حمایت و پشتیبانی ایرانیان به اهتزاز درآمده و هر روز این حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها نیز قدرتمندتر و با صلابت‌تر خواهد شد.

کد خبر : 21296

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس