جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 29 آوریل 2022 | 12:58 ب.ظ

ضرورت توزیع عادلانه امکانات شهری و توجه شایسته به محلات کم برخوردار

ضرورت توزیع عادلانه امکانات شهری و توجه شایسته به محلات کم برخوردار در ادامه سلسله برنامه حضور مسئولین قضایی استان اردبیل در مساجد، مسجد حضرت رقیه (س) محله اروج آباد اردبیل ششمین پایگاه ارتباط مسئولین با مردم قرار گرفت.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با حضور در این مسجد، ضمن دیدار با اهالی محله، به بررسی آسیب های اجتماعی موجود در محله و راهکارهای ارتقاء اقدامات پیشگیرانه و تسهیل در تامین امکانات لازم در این خصوص و همچنین رسیدگی به مشکلات قضایی مردم پرداخت.

جلال آفاقی با اشاره به مشکلات مطرح شده توسط اهالی، برکات حضور مسئولان در بین مردم و ارتباط بی واسطه با آنان را تشریح کرد و گفت: حضور مسئولین در بین مردم و ارتباط بدون واسطه با اقشار مختلف و مشاهده مشکلات از نزدیک می تواند در شناسایی موانع ونیازمندی ها وتسریع وتسهیل در انجام وظایف وخدمت رسانی ها کارساز باشد.

وی با اشاره به لزوم توجه شایسته دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به توزیع عادلانه امکانات، ارتباط امکانات شهری با آسیب هایی اجتماعی در محلات را غیرقابل انکار دانسته، بر توجه ویژه به امکانات و خدمات محلات کم برخوردار تاکید کرد.

کد خبر : 21290

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس