پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 24 آوریل 2022 | 07:44 ق.ظ
قاسم محمدی نماینده ادوار مجلس:

جلوه گری سرمایه های اجتماعی کشور به برکت حضور قرآن ، امامت و ولایت است

جلوه گری سرمایه های اجتماعی کشور به برکت حضور قرآن ، امامت و ولایت است نماینده اداور مجلس شورای اسلامی گفت: ایام پر فیض لیالی قدر، فرصت بسیار مغتنمی برای خودسازی و مرور و ارزیابی عملکردمان در یک سال گذشته در پیشگاه خدا و مردم است.

قاسم محمدی که در محفل نورانی قرآن با موضوع برنامه “جهاد تبیین” برای افسران گروه ۹۹ پدافند هوایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سخنرانی می کرد، اظهار داشت: این روزها و شب های پر از معنویت بسیار متعالی و انسان ساز بوده و با خلق جهاد برای بهتر شدن زندگی مسلمین، قطعا واسطه و زمینه ساز اتفاقات خوب برای تمامی مومنان خواهد بود.

وی همه ظرفیت ها و توانمندی های مادی و معنوی را جزو سرمایه های بی بدیل و بی نظیر برای انقلاب و کشور دانست و ادامه داد: برای تداوم، استمرار و ادامه حیات انقلاب اسلامی و ایران عزیز و توسعه، ترقی و بالندگی آن باید به مانند شهیدان سرافراز و سرداران شجاع برای نظام جمهوری اسلامی همواره سربازی کنیم.

این مدیر جهادی در بخش دیگری از سخنان خود به تعریف، توصیف و ضرورت مسئله “جهاد تبیین” پرداخت و بیان داشت: کشف حقیقت، حرکت علمی، کار فرهنگی و رسانه ایی بادر نظر گرفتن تحولات تاریخی به پشتوانه پژوهش، تحقیق و بررسی های دقیق علت و معلولی پدیده ها، مبنای عقلانی برای “جهاد تبیین” است.

نماینده مجلس هشتم تاکید کرد: مراکز و موسسات علمی و آموزشی به مانند دانشگاه ها و مدارس که نظام های فکری و اندیشه ایی در آن شکل و پرورش می یابد، بهترین منبع و مکان برای روشنگری در مورد مقوله “جهاد تبیین” است.

وی اضافه نمود: با بزرگ نمایی، تبلیغات دستوری یکطرفه و با نوشتن بر روی کاغذ و سربرگ شرکت ها و سازمان ها هیچ تغییر مثبت و موثری در روند و تثبیت “جهاد تبیین ” ایجاد نخواهد شد.

محمدی در پایان افزایش میزان مطالعه، بسط و توسعه فرهنگ پژوهشگری، تسلط بر روش ها و متدهای تحقیق و گسترش روحیه پرسشگری و زندگی پژوهی( آموزش و یادگیری قوانین، قواعد و مهارت های سعادتمند زندگی کردن) را در بهبود کیفیت و موفقیت “جهاد تبیین” بسیار مهم و حیاتی عنوان کرد.

کد خبر : 21276

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس