پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 آوریل 2022 | 15:22 ب.ظ
فرماندار اردبیل:

خدمات رسانی به کودکان سرطانی در اردبیل مطلوب است

خدمات رسانی به کودکان سرطانی در اردبیل مطلوب است فرماندار اردبیل با اشاره به خدمات رسانی مناسب بنیاد حمایت از بیماران سرطانی به کودکان سرطانی گفت: خانواده کودکان سرطانی دغدغه ای از لحاظ هزینه درمان و خدمات نداشته باشند.

سید محمد اعتماد صبح چهارشنبه در بازدید از وضعیت کودکان سرطانی بیمارستان بوعلی اردبیل اظهار کرد: خدمات رسانی به کودکان سرطانی توسط مؤسسه حمایت از بیماران سرطانی به شکل مناسب انجام می‌شود تا این کودکان و خانواده‌هایشان دغدغه‌ای از لحاظ هزینه درمان و خدمات نداشته باشند.

وی گفت: همت، تلاش و حمایت مؤسسه حمایت از کودکان سرطانی و خیران این مرکز قابل تقدیر و قدردانی بوده و اقدام خیرخواهانه آنها بسیار ارزشمند و اجر معنوی و اخروی زیادی دارد.

سید محمد اعتماد اعجازی در مرکز خدمات دهی مؤسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی شمیم مهر نیز حضور یافت و ضمن قدردانی و پزشکان این مجموعه تلاش و همت آنها قدردانی کرد و همچنین در این بازدید نشان والای مؤسسه حمایت از کودکان سرطانی به فرماندار اردبیل اعطا شد.

فرماندار اردبیل همچنین با حضور در جلسه مسئولان ستاد عتبات عالیات استان اردبیل گفت: اقدامات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قابل تحسین و قدردانی است.

اعتماد اعجازی گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان نقش ارزنده ای در بازسازی عتبات عالیات با مشارکت‌های خیرین و مردم داشته است و از تمام ظرفیت‌ها برای این امر مهم فرهنگی و معنوی در شهرستان استفاده می‌شود.

وی یکی از اقدامات مهم فرهنگی در شهرستان اردبیل بیان کرد: مشارکت مردم در بازسازی عتبات و عالیات و حرمین شریف است که با برنامه ریزی انجام شده و با حس معنوی مردم اردبیل این مشارکت‌ها بیشتر می‌شود.

 

کد خبر : 21267

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس