جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 آوریل 2022 | 22:10 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

۳۴۰ میلیارد تومان اعتبار به مجموع اعتبارات امسال اردبیل افزوده شد

۳۴۰ میلیارد تومان اعتبار به مجموع اعتبارات امسال اردبیل افزوده شد نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش ۳۴۰میلیارد تومان به اعتبارات استان گفت: پروژه های عمرانی در اولویت استان با سرعت عملیاتی شود.

 صدیف بدری عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ سهم استان اردبیل از محل تجهیز و نوسازی مدارس صرفاً ۶ میلیارد تومان بود، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌هایی که داشتیم حدود ۳ میلیارد اعتبار دیگر نیز به این مبلغ اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه امسال در مجلس حدود ۳۴۰ میلیارد تومان به اعتبارات کلی استان اضافه کرده‌ایم تا پروژه‌های مهم و در اولویت عمرانی در اقصی نقاط استان با سرعت بیشتری عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: راه ارجستان که از مطالبات دیرینه اهالی شریف شهرستان سرعین است، باید امسال از محل اعتبارات نقاط حادثه‌خیز به سرانجام برسد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با قدردانی از تدابیر شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ارتباط با تبدیل اکثریت سیم‌های انتقال برق روستایی سرعین به کابل خودنگهدار، گفت: یک میلیارد تومان از محل اعتبارات در اختیار خود برای امورات مختلف شهر سرعین و ۵۰۰ میلیون تومان نیز برای شهر ایردموسی اختصاص دادیم.

بدری بیان کرد: هماهنگی بین بخشی در شهرستان سرعین بیش از گذشته نیاز به توجه دارد و با ایجاد فرصت‌های بودجه‌ای مدیران بایستی مسئولانه در تحقق اعتبارات تلاش کنند.

کد خبر : 21255

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس