پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 15 آوریل 2022 | 20:56 ب.ظ

جام رمضان والیبال بانوان اردبیل برگزار می‌شود

جام رمضان والیبال بانوان اردبیل برگزار می‌شود شهرداری اردبیل مسابقات جام رمضان بانوان اردبیل را با عنوان گرامیداشت یادواره ۳۴۰۰ شهدای استان اردبیل برگزار می‌کند.

 اباصلت ابراهیمی، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اظهار کرد: با شرکت چهار تیم از شهرستان اردبیل مسابقات جام رمضان والیبال بانوان در سالن یادگار امام شهرداری در روزهای ۲۵ و ۲۶ فروردین برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش بانوان از برنامه‌های با اولویت این سازمان است تصریح کرد: برگزاری مسابقات موجب ایجاد فضای نشاط و هیجان ورزشی در بین بانوان ورزشکار می‌شود که این فضای ورزشی راهکار مناسبی برای ترویج و توسعه ورزش بانوان است.

همچنین مینا نهامین سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل در این زمینه گفت: تشکیل تیم بانوان شهرداری اردبیل برای اولین بار در اردبیل اقدام قابل توجهی برای حمایت عملی از ورزش بانوان بود.

وی ادامه داد: برگزاری جام رمضان بانوان که برای اولین بار و با پیشقدمی شهرداری اردبیل برگزار می‌شود نشان می‌دهد اهداف شهرداری برای ورزش بانوان در حال رشد و برنامه ریزی شده است و شورای اسلامی شهر با تمام توان از توسعه ورزش بانوان و ایجاد فرصت ورزش برای شهروندان حمایت خواهد کرد.

در روز اول مسابقات تیم‌های شهرداری و نام آوران بر حریفان غلبه کرده و فردا مسابقه فینال را برگزار می‌کنند. همچنین تیم‌های فرهنگیان و مقاومت بسیج دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد.

کد خبر : 21227

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس