پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 15 آوریل 2022 | 14:51 ب.ظ
نایب رئیس مجلس تاکید کرد؛

اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان

اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی فرهنگیان اجرای لایحه رتبه‌بندی است که بر اساس مصوبه مجلس این لایحه باید عملیاتی شود و آخرین مدرک مبنا خواهد بود.

علی نیکزاد  اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش موظف شده تا در کنار اعمال آخرین مدرک تحصیلی در رتبه‌بندی معلمان، به صورت دقیق و سریع این احکام مربوط به رتبه‌بندی را اعمال کرده و برای معلمان ارائه کند.

وی با بیان اینکه در هفته جاری در کنار پیگیری رتبه‌بندی معلمان و اجرای دقیق آن، سعی کردیم تا عمده مشکلات استان را نیز پیگیری کنیم، تصریح کرد: از طریق نمایندگان مجلس سعی بر این است تا تأمین قیر رایگان و سهمیه‌ای به صورت حواله انجام شده و طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در فصل کاری به سرانجام برسد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تاکید نمایندگان مجلس قرار شد سهمیه مانده قیر رایگان سال گذشته نیز به طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی اختصاص یابد که راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شهرداری‌ها می‌توانند از قیر رایگان استفاده کنند.

نیکزاد با بیان اینکه پروژه راه آهن اردبیل – میانه باید هر چه سریع‌تر تکمیل شده تا این خط ریلی به منطقه پارس‌آباد و به کشورهای آسیای میانه متصل شود، افزود: ما امیدواریم از طریق خط ریلی به روسیه متصل شده و زمینه تقویت صادرات و واردات را نیز فراهم کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امسال امیدواریم وزارت راه و شهرسازی به وعده خود مبنی بر تکمیل و راه‌اندازی راه آهن اردبیل – میانه عمل کند و از طرفی به سرعت با همکاری و مشارکت دستگاه‌های متولی راه آهن اردبیل به سمت پارس‌آباد نیز آغاز شود.

نیکزاد به راه‌اندازی هواپیمای بیس در اردبیل با استقرار شبانه در فرودگاه اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: اگر چنین هواپیمایی در اردبیل داشته باشیم، به راحتی می‌توانیم اول صبح و آخر وقت پروازهایی را از اردبیل به تهران و بالعکس انجام دهیم تا مدیران، سرمایه‌گذاران، اساتید دانشگاه و متخصصان به راحتی بتوانند کارهای روزانه خود را از طریق پروازهای هوایی انجام دهند.

وی اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا زیرساخت‌های توسعه‌ای در استان به نحوی فراهم آید تا اهالی بتوانند شایسته‌ترین خدمات را دریافت کرده و رضایتمندی آنها به دست آید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از مسئولان استان خواست از همان ابتدای سال پیگیری‌های لازم را برای جذب منابع ملی به کار گیرند تا زمینه اجرا و تکمیل بخش عظیمی از پروژه‌های عمرانی و زیربنایی فراهم آید.

کد خبر : 21224

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس