پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 آوریل 2022 | 22:00 ب.ظ
استاندار اردبیل تاکید کرد؛

توسعه دامپروری علمی و نوین در نقاط مستعد اردبیل

توسعه دامپروری علمی و نوین در نقاط مستعد اردبیل استاندار اردبیل بر توسعه دامپروری به شیوه علمی و نوین در نقاط مستعد استان اردبیل تاکید کرد.

 سید حامد عاملی عصر پنجشنبه در جلسه بررسی برنامه پیشرفت شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: باید تولید انرژی خورشیدی و توسعه پرورش ماهی در اصلاندوز عملیاتی شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خاص اصلاندوز در برخی زمینه‌ها، توجه به تولید انرژی خورشیدی و ایجاد زمینه پرورش ماهی در این منطقه را در رونق اقتصادی این شهرستان حائز اهمیت دانست.

استاندار اردبیل تصریح کرد: همچنین در کنار پرورش ماهی در این شهرستان، توجه به توسعه گردشگری آب نیز می‌تواند در رونق گردشگری منطقه تأثیرگذار باشد.

عاملی به پروژه‌های مشخص شده در برنامه پیشرفت شهرستان اشاره کرده و تکمیل نواقصات مجتمع آبرسانی عمران‌آباد، تأمین زیرساخت‌های صنعتی ناحیه صنعتی اصلاندوز و اجرای ساختمان‌های اداری این شهرستان را از دیگر اولویت‌ها عنوان کرد.

وی با تاکید بر توسعه دامپروری به شیوه علمی و نوین در اصلاندوز، خواستار مطالعه و ارائه طرح اولیه برای ایجاد بستر دامپروری صنعتی در این شهرستان شد.

عاملی به ظرفیت‌های گردشگری اصلاندوز از جمله تپه نادری و مجموعه آهوی مغان اشاره کرده و بر ایجاد بسترهای لازم و راه‌های دسترسی برای رونق گردشگری در این مناطق تاکید کرد.

استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت پروژه‌های زیرساختی و ضروری شهرستان‌ها، خواستار توجه فرمانداران در جلسات شورای برنامه‌ریزی شهرستان در تخصیص اعتبار به پروژه‌های تعیین شده در برنامه پیشرفت شد.

کد خبر : 21191

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس