پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 آوریل 2022 | 22:58 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

هنرمندان در برجسته کردن دستاوردهای انقلاب تلاش کنند

هنرمندان در برجسته کردن دستاوردهای انقلاب تلاش کنند فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هنرمندان با کار ظریف و تخصصی خود شایسته است دستاوردهای برجسته انقلاب اسلامی را به تصویر بکشند.

سردار غلامحسین محمدی اصل عصر پنجشنبه در مجمع قشر هنرمندان بسیجی در اردبیل اظهار کرد: عرصه هنر، عرصه ظرافت و دقت در انتقال مفاهیم و پیام‌های ارزشمندی است که ما به راحتی می‌توانیم از این بستر در انتقال مواریث ارزشمند جمهوری اسلامی ایران به نسل‌های بعدی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: هنرمندان در برجسته‌سازی بخش‌های مهم نقش و وظیفه سنگینی بر عهده دارند و بهتر می‌توانند با تولید آثار فاخر به انتقال این مفاهیم و مبانی کمک کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل همراهی سپاه را با هنرمندان در تولید آثار فاخر و ارزشمند یادآور شد و گفت: ۸ سال دفاع مقدس بهترین و شایسته‌ترین بستر برای تولید آثار هنری است که هم در بخش تئاتر و هم نمایش، سینما و سایر بخش‌های هنری می‌توان از این ظرفیت عظیم استفاده کرد.

محمدی اصل مهمترین دغدغه هنرمندان را در دوره کرونا و پساکرونا دغدغه حمایت جدی مسئولان از تولید و عرضه آثار ارزشمند توصیف کرد و افزود: در جهاد تبیین که مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر آن دارند، نقش هنرمندان می‌تواند، نقش ممتاز و بی‌بدیل باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با تولید آثار ارزشمند در ابعاد مختلف می‌توان در این جهاد مقدس ورود پیدا کرده و رسالت تاریخی را به شایستگی انجام داد.

محمدی اصل اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در کنار تهدید اقتصادی، با تهدید بزرگ‌تر در عرصه فرهنگی و جنگ رسانه‌ای روبه‌روست که در خنثی کردن این تهدید دشمنان باید هنرمندان و اهالی رسانه با دقت و ظرافت کامل ورود پیدا کرده و در نطفه این توطئه‌ها را خنثی کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به برخی رویکردهای دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و ادامه داد: در جنگ نرم که با ابعاد مختلف و در قالب یک حرکت ترکیبی پیش‌بینی شده، دشمنان انقلاب اسلامی سعی دارند تا روحیه ملت ایران را ضعیف و حساس نشان دهند در حالی که همگرایی و وحدت بیشتر در حوزه‌های مختلف می‌تواند زمینه دفع و خنثی‌سازی این توطئه‌ها را فراهم کند.

کد خبر : 21188

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس